Yasak Elma Yıldız’In Annesinin Adı Ne?

Yasak Elma dizisinde Asuman, Yıldız’ın annesi olarak bilinmektedir. Asuman, Yıldız’a verdiği akıllar ile ön plana çıkıyor. Asuman’ı Melisa Doğu canlandırıyor.

Yasak elma Kumru annesi kim?

Yasak Elma dizisine Şebne Dönmez katıldı. Oyuncu dizide Biran Damla Yılmaz’ın canlandırdığı Kumru’nun annesi Handan’a hayat veriyor. Almanya doğumlu Şebnem Dönmez, 1974 yılında doğdu.

Yıldız’ın annesi kac kilo?

Kova burcu özelliklerine sahip olan Melisa Doğu, 1.74 metre uzunlukta ve 54 kilogram ağırlıktadır.

Yasak Elma’daki emir kim?

1.90 boyunda ve 85 kilodur. İlk dizi oyunculuk deneyimini Hatırla Gönül adlı dizi ile gerçekleştiren Serkan Rutkay Ayıköz daha sonra Hayat Şarkısı dizisinde, Woyzeck, Blu ve Bir Avuç Kül isimli tiyatro oyunlarında yer almış, Bir Yalnızlık Şarkısı filminde oynamıştır. Yasak Elma’da Emir karakterini canlandırmaktadır.

Asuman Zeynep kac yasinda?

Zeynep Kaçar, 3 Şubat 1972 yılında Lüleburgaz’da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümünden mezun oldu.

Eda Ece kaç kilo?

Normal kilosu 56 olan oyuncu, en iyi zamanında bile 53 kilonun altına inemedi. Koronavirüs nedeniyle karantina günlerini evinde geçiren oyuncu, formunu korumakta zorlanıyor. Bu dönemde kilo alan Eda Ece, “Sette iki öğün zor yerken, evde 3-5 çayı, gece falan derken… Aç gözlü olmayı da sevmiyorum.

Yıldız kaç yaşında yasak elma?

Güzelliği ile birçok yapımda dikkatleri çeken güzel oyuncu Eda Ece, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 20 yaşında olan Eda Ece, başarılı bir eğitim öğretiminin ardından Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu.

You might be interested:  Dardanel Mezgit Pane Nasıl Pişirilir?(Soru)

Yasak Elma’daki Aysel kim?

Vildan Vatansever. Yasak Elma Aysel rolüne hayat vermektedir. Daha önce “Bizim Hikaye”, “Krem”, “Kanıt”, “Kuzgun” dizilerinde rol almış olan oyuncu Göçmen kızı olarak kendisini tanımlıyor. Bulgaristan doğumlu olan oyuncu, Bursa’da yaşamıştır.

Yasak elma Emir değişti mi?

Yasak Elma dizisinde zaman atlaması yaşandığından dolayı Erim karakterinin de büyümesi gerektiğinden Erim karakterine can veren İlber Uygar Kaboğlu dizinden ayrıldı ve yerine Arda Adil Görgen geçti.

Emre dinler kimdir?

Manken, dizi oyuncusu. 1995, Hatay Kırıkhan doğumlu. 1.90 m boyunda. 2013 yılında katıldığı Miss & Mr Model of Turkey yarışmasında 3.cü oldu. Model olarak çalışmalarını sürdürmüş ardından 2018 yılında oyunculuk kariyerine adım attı. İlk kez rol aldığı Söz dizisinde hayat verdiği Tahir karakteri ile tanınmıştır.

Yasak elma Emir yıldızın neyi?

Emir, Yıldız’ın Bursa’dan çocukluk arkadaşıdır. Birlikte büyümüşlerdir. Yıllar sonra İstanbul’da bir süreliğine gelerek Zeynep ve Yıldız’la arkadaşlıklarına kaldıkları yerden devam ederler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *