Yasak Elma Seti Nerede?

Yasak Elma dizisi çekimleri için İstanbul’un Çubuklu bölgesinde bulunan Hidiv Kasrı kullanılıyor. İstanbul’un fark semtlerinde de çekiliyor. Çekimler Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu gibi farklı bölgelerde devam ediyor.

Yasak Elma Yeni Yalı nerede?

Yasak Elma dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin çekimleri İstanbul’un Çubuklu bölgesindeki Hidiv Kasrı’nda yapılmaktadır.

Yasak Elma kumrunun Yalısı nerede?

Yasak Elma’da konusu itibari ile genelde lüks mekanlar tercih ediyor. Dizide ana mekanlardan biri Hidiv Kasrı. İstanbul Beykoz Çubuklu’ya konumlandırılmış bu bina Abbas Hilmi Paşa’nın görevden alındıktan sonra ailesi için yapıldı.

Yasak Elma hangi restaurant?

Dodo Marin Restaurant is in Tuzla, Istanbul.

Yasak Elma alihan’ın evi nerede?

Yasak Elma’nın ana karakterlerinden Alihan’ın 13. bölümde dinlence mekanı olarak tercih ettiği yer ise Şile’ye bağlı Ağva beldesiydi.

Kardeşlerim nerede çekiliyor?

Kardeşlerim dizisi İstanbul Fatih’te çekiliyor. Dizinin diğer sahneleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekiliyor.

Intikam dizisi hangi yalıda çekiliyor?

İntikam dizisinde Beren Saat’in kiraladığı yalı sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Kanlıca’da bulunan yalının Padişah 4. Murat’a kadar uzanan bir geçmişi var. Dizi Kanlıca’da yer alıyor

Yasak Elma Abantta hangi otelde çekildi?

Acquaverde Hotel & Bar & Resturant | Ağva İstanbul.

Kanunsuz topraklar nerede çekiliyor?

Kanunsuz Topraklar dizisi Zonguldak’ta çekiliyor. Ayrıca Kanunsuz Topraklar dizisinde Zonguldak’ta madenlerin olduğu bir kasabadan sahneler yer alıyor.

You might be interested:  Biftek Nasıl Pişirilir Oktay Usta?(Mükemmel cevap)

Yasak Elma yeni sezon hangi kanalda?

Yasak Elma Dizisi – Hakkında – FOX.

Yargı dizisi nerede çekiliyor?

Yargı dizisi İstanbul’da çekilmektedir. İstanbul’un farklı ilçelerinde çekilen dizinin çekildiği mekanlardan biri olan adliyenin de Çağlayan Adliyesi olduğu belirtilmektedir.

Yasak Elmadaki şirket ne şirketi?

Yasak Elma (dizi, 2018)

Yasak Elma
Yapım şirketi Medyapım
Yayın bilgileri
Kanal FOX
Resim formatı 576i (16:9 SDTV) 1080i (HDTV)

Aşk mantık intikam nerede çekiliyor?

Aşk Mantık İntikam nerede çekiliyor? Aşk Mantık İntikam dizisinin bazı sahneleri İstanbul’da çekiliyor. Balat gibi renkli yerlerde çekilecek olan dizinin stüdyo sahneleri de olacak.

Üç kuruş nerede çekiliyor?

Dizi çekimleri İstanbul’un Fatih ilçesinin Balat semtinde ve Sarıyer ilçesinin Çayırbaşı semtinde gerçekleşirken, bazı sahneler Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikasında gerçekleşmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *