Üzüm Emojisi Ne Anlama Gelir?

Anlam ve Açıklama Genellikle tatlı ve ekşi sulu üzümleri veya ondan yapılan şarapları ifade eder. Belirsiz bir cinsel anlamı var.

anlamı nedir?

Emoji sembolü ‘in anlamı güvercin’dir, barış, güvercin, kuş, uçma ile ilgili, emoji kategorisinde bulunabilir: ‘ Hayvanlar ve Doğa’ – ‘ hayvan kuş’.

nedir?

“” anlamı: pirinç topu Emoji.

ne demek?

Anlam ve Açıklama

Emoji sembolü ‘in anlamı güneş yüz’dir, güneş, yüz ile ilgili, emoji kategorisinde bulunabilir: ‘ Seyahat ve Yerler’ – ‘☂️ gökyüzü ve hava durumu’.

ne demek?

Genişletilmiş okuma ve popüler bilim

Emoji sembolü ‘in anlamı kırmızı elma’dir, elma, kırmızı, meyve ile ilgili, emoji kategorisinde bulunabilir: ‘ Yiyecek ve Içecek’ – ‘ Gıda-meyve’.

Ne Demek?

Anlam ve Açıklama

Emoji sembolü ‘in anlamı siyah kalp’dir, fena, kalp, kötü, siyah ile ilgili, emoji kategorisinde bulunabilir: ‘ Suratlar ve Duygu’ – ‘ duygu’.

Siyah kalp ve güvercin ne anlama gelir?

Sosyal medyada sıklıkla kullanılan emojilerin başında gelen siyah kalp üzüntü, keder, hüzün vb. durumları ifade eder. Daha çok moral bozukluğu sırasında, üzgün ve kötü olunan durumlarda bu siyah kalp emojisi kullanılır.

ne anlama gelir?

︎Anlam ve Açıklama

Emoji sembolü ︎’in anlamı yerkürede Amerika’dir, Amerika, Amerika bölgeleri, dünya, yerkürede Amerika ile ilgili, emoji kategorisinde bulunabilir: ‘ Seyahat ve Yerler’ – ‘ Yer haritası’.

Minosum ne demek?

Erkeğe yakışmayan kelimedir minnoş. Karısı yada sevgilisi istediği için söyleyen kişidir.

You might be interested:  Cibes Otu Nasıl Pişirilir?(EN iyi 5 ipucu)

ne demek?

Emoji sembolü ‘in anlamı anahtarlı kapalı kilit’dir, anahtarlı kilit, güvenli ile ilgili, emoji kategorisinde bulunabilir: ‘⌚ Nesneler’ – ‘ kilit’.

ne demek?

Bir araya getirmek, kendinizi suçladığınızda eylemlere işaret edebilir. Genellikle rehberlik etmek, insanların dikkatini çekmek için veya sadece sola doğru kullanılır. İlgili emoji: .

Certified BRUH moment ne demek?

Online oyunlarda ve sosyal medyada sıkça kullanılan bruh moment kalıbı ‘Utanç verici an, rezil durum’ manasında kullanılır. Beğenilmeyen, küçümsenen hareketleri eleştirmek için, iğneleme ve hakaret maksadıyla kullanılır. Ayrıca klişeleşmiş içerikler barındıran paylaşımlar için de ‘bruh moment’ yorumu yapılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *