Yemek Yerleri Ne Zaman Kapanıyor?

RESTORAN, KAFE, KAFETERYA, PASTANE, LOKANTA NE ZAMAN KAPANACAK? Restoran, lokanta, pastane, kafe, kafeterya gibi yeme içme yerleri 10:00 ila 20:00 saatleri arasında sadece paket servis veya gelal hizmeti verecek şekilde açık olabilecektir.

Restaurant kaça kadar açık 2021?

– Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında masada servis, gel-al ve paket servis, 21.00-24.00 saatleri arasında ise sadece paket servis, – Pazar günleri ise 07.00-24.00 saatleri arasında sadece paket servis, şeklinde faaliyet gösterebileceklerdir.

Mekanlar kaça kadar açık 2021?

MEKANLAR KAÇA KADAR AÇIK? Kafeler, kahvehaneler, spor salonları gibi mekanlar ise sabah 07:00 – akşam 21:00 saatleri arasında açık olacak. İçişleri Bakanlığı kademeli normalleşme genelgesinde yeme-içme yerlerine dair ayrıntılar paylaşıldı.

1 Temmuz’da restoranlar kaça kadar açık?

Uzun bir süredir pandemi yasakları nedeniyle açılış ve kapanış saatleri sürekli olarak değişen bunun yanı sıra müşteri kabul etme ve sadece paket servis hizmeti gibi hizmet anlayışları koronavirüs tedbirleri kapsamında değişten restoran ve kafe çalışanlarının kısıtlamaları 1 Temmuz tarihinden itibaren kaldırıldı. 1

You might be interested:  Kabak Çekirdeği Hangi Vitamin Var?

Yeme içme yerleri kapalı mı?

Restoran, lokanta, pastane, kafe, kafeterya gibi yemeiiçme yerleri 10:00 ila 20:00 saatleri arasında sadece paket servis veya geli al hizmeti verecek şekilde açık olabilecektir. Yeni bir karar alınıncaya kadar hafta sonları 10:00 i20:00 saatleri dışında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacaktır.

Mekanlar kaca kadar acık?

RESTORANLAR AÇIK MI? Kafeler, kahvehaneler, spor salonları gibi mekanlar ise sabah 07:00 – akşam 21:00 saatleri arasında açık olacak. İçişleri Bakanlığı kademeli normalleşme genelgesinde yeme-içme yerlerine dair ayrıntılar paylaşıldı. Yeme-içme yerleri (restoran, lokanta, kafeterya, pastane gibi);

Gece mekanları kaça kadar açık?

1 Temmuz itibariyle başlamak üzere sokağa çıkma kısıtlamalarını tümüyle kaldırıldı. Müzikli eğlence mekanları saat 24:00’a kadar açık olacak.

Pavyonlar saat kaça kadar açık?

UMUMA AÇIK İSTİRAHAT VE EĞLENCE YERLERİNİN AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİNDE DÜZENLEME YAPILDI

SIRA İŞYERİNİN NEVİ (Umuma Açık İstirahat ve eğlence Yerleri) YAZ MEVSİMİ AÇILIŞ KAPANIŞ SAATİ UYGULAMASI (01 MAYIS-30 EYLÜL)
2 KAFE BAR 08:00-02:00
3 PAVYON, GECE KULÜBÜ 16:00-04:00
4 GAZİNO 16:00-04:00
5 DİSKO VE DANS SALONLARI 20:00-04:00

Mekanlar kaça kadar açık Istanbul?

Kafeler ve restoranlar Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri saat 07.00-21.00 saatleri arasında belirli kurallar çerçevesinde masada hizmet veriyorlar.

1 Temmuzdan sonra Mekanlar kaça kadar açık?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısının ardından ‘1 Temmuz itibariyla sokağa çıkma kısıtlamasını tamamen kaldırıyoruz.’ açıklamasında bulundu. Restoranlar ve kafelerin çalışma saatleri ile ilgili kısıtlamalar 1 Temmuz’dan itibaren kaldırılacak. Müzikli restoranlar ise gece 00.00’a kadar açık olabilecek.

Eğlence mekanları saat kaçta kapanıyor?

Açık ve yarı açık yeni eğlence yerlerinin kurulmasına izin verilmeyecek. ‘Hassas’ kullanımların bulunduğu alanlarda faaliyet gösteren açık ve yarı açık eğlence yerlerinde de 24.00-07.00 saatlerinde canlı müzik yayını yapılması yasaklandı.

You might be interested:  Evde Salatalık Turşusu Nasıl Yapılır?

Restoran kafeler ne zaman açılıyor?

Kontrollü normalleşme sürecinde restoran ve kafelerle ilgili de değişiklikler bulunuyor. 17 Mayıs’ta başlayacak ve 1 Haziran’a kadar devam edecek olan süreçte restoran ve kafeler hafta sonu sadece paket servis, hafta içi ise belirli saatlerde gel-al ve paket servis hizmeti verebilecekler.

Alışveriş merkezlerinde yemek yeniyor mu?

AVM’lerde bulunan kafe, lokanta ve restoran gibi yeme içme yerlerinin de bu kapsamda olduğu, söz konusu yerlerde yemek için kullanılan masalardaki oturma düzenleri de kaldırıldı. Buna göre, AVM içindeki bu iş yerleri de 10.00-20.00 saatlerinde sadece paket servis veya “gel-al” hizmeti verecek.

Restaurant kafeler açıldı mı?

Yeni genelgeye göre ‘kafe, lokanta, ve restoranlar açıldı mı’ sorusu yanıt buldu. Restoran ve kafeler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında masada servis, gel-al ve paket servis, 21.00-24.00 saatleri arasında ise sadece paket servis ile açık olacak.

Restoranlar kapandı mı?

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan dini takvime göre Ramazan ayı 13 Nisan 2021 Salı günü itibariyle başlıyor. Bu nedenle kafe restoran ve lokantalar koronavirüs tedbirleri kapsamında 13 Nisan tarihinden itibaren kapanacak.

Restoranlar kaçta kapanıyor 2021?

Lokanta, restoran, kafeler gibi uzun süredir kapalı olan işletmeler kademeli normalleşme genelgesi ile kapılarını müşterilerine açtı. Restoran ve kafeler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında açık olacak.

1 Haziran’da restoranlar açılacak mı?

Alınan karara göre kademeli normalleşme uygulaması 17 Mayıs 1 Haziran tarihleri arasında uygulanacak ve bu süre içerisinde kafe, lokanta ve restoran gibi yeme içme yerleri paket ve gel al servis ile hizmet verecek.

Mekanlar kaça kadar açık 1 Haziran?

1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

You might be interested:  Sarımsak Sulaması Nasıl Yapılır?

Gece mekanları kaça kadar açık?

1 Temmuz itibariyle başlamak üzere sokağa çıkma kısıtlamalarını tümüyle kaldırıldı. Müzikli eğlence mekanları saat 24:00’a kadar açık olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *