Yemek Sepetindeki Puan Ne Işe Yarıyor?

Yemeksepeti, kazandığı puanlar sayesinde muhtar olan kullanıcıya çoğu zaman indirim kuponu gibi çeşitli ayrıcalıklar veriyor. Buradan puanların direkt olarak indirim kuponu gibi ayrıcalıklar sağlamadığını söyleyebiliriz.

Yemek sepetinde muhtar olunca ne oluyor?

24 Ağustos 2020 00:00 itibariyle muhtarlık rozeti kazanmış kullanıcılar arasından, muhtarlık kazandığı semt içinde 1000 puan ve üstünde toplayan kullanıcılar Yemeksepeti’nden 50 TL indirim kuponuna hak kazanacaktır.

Yemeksepeti puanı nasıl yükselir?

Paket sipariş sayınız yükseldikçe kazancınız ve geliriniz yükselmiş olur. Fakat çok sipariş almak her zaman yüksek puanlı olacağınız anlamına gelmez. Uzun vadede aldığınız yorumlar olumsuz ve düşük puanlı olursa yine puanlarınız. düşer. Bu durumda her zaman yüksek puanlı kalmaya odaklanmanız gereklidir.

Yemek Sepeti nasıl puan verilir?

Puanlanmamış bir sipariş için “Puan/Yorum(görsel)” görseline tıkladığınızda açılan pencerede siparişinizi 1-10 arası bir skalaya göre hız-servis-lezzet için puanlayabilir ve eğer varsa yorumunuzu yazabilirsiniz. Verilen puanlar siparişi verdiğiniz restoranın puan ortalamasına hemen eklenir.

Yemek sepetinde MaxiPuan nasıl kullanılır?

Siparişinizi tamamlayıp, online ödeme seçeneğinden kayıtlı kartınızı seçtiğiniz veya elle kart bilgilerinizi girdiğiniz sırada kartınızdaki toplam MaxiPuan tutarınızı görebilirsiniz. Ödemeyi MaxiPuanlarınız ile yapmak için ilgili seçeneği tıklamanız gerekmektedir.

Muhtarlık ne işe yarıyor?

Muhtar köy tüzel kişiliğini temsil eder. Muhtar köye ilişkin kararlarını 4 azasıyla birlikte alır. Muhtar köyün yol, köprü, çeşme vb. ortak mallarını inşa ettirir, inşa olunanların bakım ve onarımını yaptırır. Muhtar köyde yapılması gereken işleri imece usulu ile gerçekleştirir.

You might be interested:  Dikenli Salatalık Turşusu Nasıl Yapılır?

Yemek Sepeti joker nasıl çıkar?

Yemeksepeti joker indirimi kazanmak istediğiniz restoranların sipariş götürdüğü ilçeleri inceleyin. Sonrasında semtinizi bu restoranların teslimat yaptığı başka bir semt ile değiştirerek joker indirimi kazanabilirsiniz. Semtinizi her değiştirdiğinizde illaki bir joker indirimi yakalıyorsunuz.

Yemeksepeti cüzdandan nasıl ödenir?

Yemeksepeti hesabınıza kolayca para yükleyebileceğiniz, rahat bir şekilde sipariş verirken harcayabileceğiniz yeni nesil bir cüzdan. Cüzdana bir defada en fazla 500tl para yükleyebilirsiniz. Sipariş verirken “Cüzdanla öde” seçeneğini seçip, istenirse cüzdan şifresini girip ödemenizi yapabilirsiniz.

Yemek Sepeti ne kadar ücret alıyor?

Restoran sahibine sosyal medya hesabı üzerinden yanıt Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, ”Yemeksepeti’nin ortalama komisyonu yüzde 8 civarı. En yüksek komisyon ise yüzde 12. Kurye servisi hizmetini komisyonmuş gibi gösteriyorsunuz. Kendi kuryenizi kullanırsanız böyle bir sorun kalmaz, yüzde 10 komisyon verirsiniz.

Yemeksepeti cüzdan nasıl kullanılır?

Kullanıcıların Yemeksepeti Cüzdan’ını kullanmak için öncelikle 4 haneli şifre belirmesi ve cep telefonuna gelen onay kodunu girmesi gerekiyor. Ardından hesap sayfasından Cüzdan’ına bakiye ekleyebiliyor.

Maximum puan nasıl kullanılır?

Maximum üyesi işyerinde alışverişinizi yapıp ödeme için kasaya geldiğinizde alışveriş tutarınızın tamamını ya da bir kısmını MaxiPuan’la ödemek istediğinizi söyleyerek, kullanılacak MaxiPuan tutarının pos cihazına girilmesinin ardından işlem onayı için şifrenizi tuşlamanız gerekiyor.

Maximum kart puanları nerede kullanılır?

MaxiPuanlarınızı fiziki Maximum işyerlerinde kullanabilirsiniz: Kazandığınız MaxiPuanları fiziki Maximum üye kuruluşlarında yapacağınız alışverişlerde para yerine kullanabilirsiniz.

Yemeksepeti Maximum menü nedir?

Yemeksepeti üyeliğiniz üzerinden vermiş olduğunuz geçmiş siparişlerinize erişebilir, Size özel olarak hazırlanmış Maximum menü seçeneklerine ulaşabilir, Bunların içinden istediğiniz siparişi verebilir ve ödemesini kolayca Maximum Mobil üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *