Yemek Sepeti Vodafone Indirimi Nasıl Yapılır?

Sana özel bu fırsattan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasındaki kampanya sayfasında ‘Fırsatı Kullan’ butonuna tıklayarak çıkan şifreyi; yemeksepeti.com sitesi üzerinden vereceğin siparişlerde ‘Fırsat Kodları’ altında yer alan ‘Vodafone Kampanyası’ alanına, telefon numaran ile birlikte girmen yeterli.

Yemeksepeti indirim kodu nasıl alınır?

Sitenin sağ üst köşesinde arama butonu buluna yere Yemek Sepeti yazarak, aratın. Yüklenen sayfada hemen alt tarafta gösterilmiş olan indirim kuponu veren mağazalar bölümüne gelin. Daha sonra burada Yemeksepeti sayfasını bulun. Önünüze çıkan sayfalarda indirim kuponundan yararlanabilme imkanınız bulunuyor.

Yemek sepetinde ilk siparişe indirim var mı?

Yemek Sepeti’nden vereceğiniz ilk yemek siparişinizde sepet tutarınızı 50 TL’ye tamamlayın ardından ” YS30 ” indirim kodunu kullanın.

Yemeksepeti 6666 ücretli mi?

acil yemek YEMEKSEPETI yazıp ücretsiz olarak 6666’ya.

Vodafone Yemeksepeti 10 TL Nasıl Kullanılır?

Kampanya şifresini yemeksepeti.com’da satın alma aşamasında “Kupon Kodu” alanına girerek kampanyadan faydalanırlar. Kampanyadan Vodafone aktif Evde İnternet müşterileri yemeksepeti.com’da ve mobil uygulamasında yemek siparişlerinde indirimlere ek 10 TL indirimden faydalanacaklardır.

Yemeksepeti 20 TL indirim nasıl kullanılır?

Size özel 20 TL’lik bir Yemeksepeti hediye çeki. Hediye çeki teslim tarihinden itibaren 1 yıl geçerlidir. Hediye çekinizi son kullanma tarihine kadar, Online Kredi Kartı geçerli tüm restoranlarda, bu ödeme şeklini tercih ederek vereceğiniz bir Yemeksepeti siparişinizde kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Macun Yemek Ne Işe Yarar?

Yemeksepeti 30 TL indirim nasıl yapılır?

Yemek Sepeti indirim kuponu: İlk Siparişinizde 30TL

Eğer siparişi sonlandırmadan önce ilgili kupon alanına uygularsanız anında indiriminizi alabilirsiniz.

Yemeksepeti 20 TL indirim ne zamana kadar?

20 TL İndirim! Kuponunuzu, Yemeksepeti teslimatlı Everyday Roastery restoranlarından vereceğiniz 25 TL ve üzeri online kredi kartı ödemelerinizde 22.02.2022 21:00 sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Yemeksepeti indirimi nasıl kullanılır?

Kupon kullanımı: Semtinizden online ödeme yapabileceğiniz bir restoran seçip dilediğiniz yemeği sepete ekleyin. Siparişi tamamlamadan önce, Sipariş Onay sayfasındaki Kuponlarım bölümündeki kuponunuzu seçin. Online ödeme seçeneği ile indirimli olarak siparişinizi tamamlayın.

Yemeksepeti Vodafone indirim kodu nereye yazılır?

Yemek Sepeti Kampanyası

Alınan şifreyi yemeksepeti.com sitesi üzerinden verdiğiniz siparişlerde ‘Fırsat Kodları’ altında yer alan ‘Vodafone Kampanyası’ alanına telefon numaranızla birlikte girmeniz yeterlidir. Alınan şifreler tek kullanımlıktır.

Getir de yemek var mı?

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan GetirYemek, yemek siparişi servisi sunan Scotty ve Glovo ile benzer bir çalışma mantığına sahip durumda. Yani siparişinizi sizin adınıza teslim alıp lokasyonunuza teslim ediyor. Getir uygulamasına girdiğiniz anda karşınıza Getir ve GetirYemek seçenekleri çıkıyor.

Trendyol yemek nedir?

Trendyol Yemek, paket servis uygulaması bulunan anlaşmalı restoranlardan adresinize sipariş vermenizi sağlayan hizmetimizdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *