Yemek Sepeti Üyeliği Nasıl Yapılır?

Kullanıcı kayıt formu doldurularak veya sosyal medya ağları üyeliği (Facebook, Twitter, Pinterest ve benzerleri) aracılığıyla www.yemeksepeti.com adresinden veya bu adres üzerinden erişilebilen web-sitelerini kapsayan siteler üzerinden Yemeksepeti.com sistemine üye olunabilir.

Yemeksepeti restoran kayıt nasıl yapılır?

Kayıt formunda istenen restoran bilgisi, restoran adres ve iletişim bilgileri, restoran sahibi ve sorumlusu bilgileri gibi bölümler doldurulmalıdır. Bilgilerin tam ve eksiksiz girilmesi ile Yemeksepeti üyelik kaydı talebine hızlı şekilde geri dönüş sağlanır. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra buradan giriş yapabilirsiniz.

Yemeksepeti üyeliği ücretli mi?

Üye olmak için bir ücret ödemem gerekir mi? Ana sayfada bulunan ‘Hemen kayıt olup sipariş vermek için tıklayın.’ butonuna tıklayarak üyelik formunu doldurabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsiz ve çok kolay.

Yemeksepeti yüzde kaç komisyon alıyor?

Yemeksepeti’nin ortalama komisyonu %8 civarı. En yüksek komisyon ise %12. Kurye servisi hizmetini komisyonmuş gibi gösteriyorsunuz. Kendi kuryenizi kullanırsanız böyle bir sorun kalmaz, %10 komisyon verirsiniz.

Yemeksepeti online ödeme ne zaman hesaba geçer?

Paralar her on beş günde bir kesilen fatura üzerine yatırılıyor. Bu ay bayrama ve 19 Mayıs’a denk gelinmesine rağmen yine beş iş günü içinde yatırılıyor.

You might be interested:  Akçakoca Nerede Yemek Yenir?

Yemek sepetine üye olmak için ne gerekiyor?

Üye olmak için neler isteniyor? Tabela görseli, broşür (fiyat listesi), ticari ünvana ait iban numarası ve aktif bir e-mail adresi yeterlidir.

Yemeksepeti Portakal nedir?

Portakal, Yemeksepeti’nin iş ortağı restoranlar için geliştirdiği bir platform. Restoranlar bu platform üzerinden kendi performanslarını ölçümleyebiliyor, iş akışlarıyla ilgili raporlar çıkartabiliyor.

Yemeksepeti üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

1) Hesabınızı silmek için öncelikle Yemek Sepeti uygulamasına giriş yaptıktan sonra iletişim formunu kullanabilirsiniz. 2) (212) 359 18 00 nolu numaralarını arayıp hesap iptal talebinizi belirtebilirsiniz, 3) [email protected] adresine e-mail atarak da Yemeksepeti hesap silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yemeksepeti ilk sipariş indirimi var mı?

Yemek Sepeti’nden vereceğiniz ilk yemek siparişinizde sepet tutarınızı 50 TL’ye tamamlayın ardından ” YS30 ” indirim kodunu kullanın.

Getir yüzde kaç komisyon alıyor?

GetirYemek olarak restoranlarımıza ve bize en çok değeri katacak şekilde çalışmak için büyük özen gösteriyoruz. Bu kapsamda sizinle olan çalışmamızdaki komisyon oranlarımızı Restoran Getirsin (kendi kuryenizle teslimat) için %10, Getir ® Getirsin (Getir kuryesiyle teslimat) için %33 olarak belirledik.

Yemeksepeti kaç kesiyor?

Restoran sahibine sosyal medya hesabı üzerinden yanıt Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, ”Yemeksepeti’nin ortalama komisyonu yüzde 8 civarı. En yüksek komisyon ise yüzde 12. Kurye servisi hizmetini komisyonmuş gibi gösteriyorsunuz. Kendi kuryenizi kullanırsanız böyle bir sorun kalmaz, yüzde 10 komisyon verirsiniz.

Yemeksepeti ne kadar kazanıyor?

Yemeksepeti’nin sahibi olan Delivery Hero, 2017 finansal sonuçlarını açıkladı. Delivery Hero’nun paylaştığı verilere göre, Yemeksepeti’nin 2017 geliri 49,4 milyon Euro oldu. Girişimin 2016 geliri ise 39,8 milyon Euro seviyesindeydi. Yani, yüzde 24’lük bir büyüme söz konusu.

Trendyol kaç para komisyon alıyor?

Giyim %17 – %20. Kozmetik ve Kişisel Bakım %5 – %17. Spor Ürünleri %8 – %10. Süpermarket %12 – %15.

You might be interested:  Rüyada Armut Yemek Ne Anlama Gelir?

Yemeksepeti Siparişi ne kadar sürede gelir?

30 dakikada teslim garantisi, sipariş verilen şubenin servis sınırlarında geçerlidir.

Yemeksepeti online ödeme güvenli mi?

Şirketten yapılan açıklamada “Kredi kartı bilgileriniz korumalı olarak Yemeksepeti veri tabanları dışında ve tamamen güvenli olarak saklanmaktadır” ve “Yemeksepeti giriş şifreniz bizim veri tabanlarımızda, sizlerin güvenliği gereği SHA-256 kriptografik algoritmasi ile maskelenmiş olarak tutulmaktadır.

Trendyol yemek kapıda ödeme var mı?

En büyük müşteri ağına sahip alışveriş sitesi olan Trendyol kapıda ödeme yok. Trendyol’da alışveriş sadece kredi kartı ya da banka kartları ile yapılabiliyor. Türkiye’nin en büyük E-Ticaret sitelerinden birisi olan ve son zamanlarda oldukça büyüyen Trendyol’da maalesef kapıda ödeme seçeneği yer almıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *