Yemek Sepeti Puanlarım Ne Işe Yarar?

Yemeksepeti, kazandığı puanlar sayesinde muhtar olan kullanıcıya çoğu zaman indirim kuponu gibi çeşitli ayrıcalıklar veriyor. Buradan puanların direkt olarak indirim kuponu gibi ayrıcalıklar sağlamadığını söyleyebiliriz.

Yemeksepeti muhtarlık ne ise yariyor?

24 Ağustos 2020 00:00 itibariyle muhtarlık rozeti kazanmış kullanıcılar arasından, muhtarlık kazandığı semt içinde 1000 puan ve üstünde toplayan kullanıcılar Yemeksepeti’nden 50 TL indirim kuponuna hak kazanacaktır.

Yemek Sepeti cüzdan nedir?

Yemeksepeti hesabınıza kolayca para yükleyebileceğiniz, rahat bir şekilde sipariş verirken harcayabileceğiniz yeni nesil bir cüzdan. Cüzdana bir defada en fazla 500tl para yükleyebilirsiniz. Sipariş verirken “Cüzdanla öde” seçeneğini seçip, istenirse cüzdan şifresini girip ödemenizi yapabilirsiniz.

Yemek Sepeti MaxiPuan nasıl kullanılır?

Siparişinizi tamamlayıp, online ödeme seçeneğinden kayıtlı kartınızı seçtiğiniz veya elle kart bilgilerinizi girdiğiniz sırada kartınızdaki toplam MaxiPuan tutarınızı görebilirsiniz. Ödemeyi MaxiPuanlarınız ile yapmak için ilgili seçeneği tıklamanız gerekmektedir.

Yemek sepetinde puan nasıl verilir?

Puanlanmamış bir sipariş için “Puan/Yorum(görsel)” görseline tıkladığınızda açılan pencerede siparişinizi 1-10 arası bir skalaya göre hız-servis-lezzet için puanlayabilir ve eğer varsa yorumunuzu yazabilirsiniz. Verilen puanlar siparişi verdiğiniz restoranın puan ortalamasına hemen eklenir.

Yemeksepeti indirim kodu 30 tl nasıl yapılır?

Yemek Sepeti 50/30 İndirim Kodu Ocak 2022

You might be interested:  Ağızdaki Soğan Kokusunu Ne Geçirir?

Yemek Sepeti’nden vereceğiniz ilk yemek siparişinizde sepet tutarınızı 50 TL’ye tamamlayın ardından ” YS30 ” indirim kodunu kullanın.

Yemeksepeti 20 TL indirim nasıl kullanılır?

Size özel 20 TL’lik bir Yemeksepeti hediye çeki. Hediye çeki teslim tarihinden itibaren 1 yıl geçerlidir. Hediye çekinizi son kullanma tarihine kadar, Online Kredi Kartı geçerli tüm restoranlarda, bu ödeme şeklini tercih ederek vereceğiniz bir Yemeksepeti siparişinizde kullanabilirsiniz.

Yemek Sepeti Cüzdan hediye bakiye nasıl kullanılır?

Kampanya kapsamında aynı gün içinde aynı restorandan verilen siparişler dahildir. Kampanyadan kazanılan bakiye, yalnızca Cüzdan ile ödeme kabul eden restoranlarda ve Cüzdan bakiyesi kullanılarak verilen siparişlerde kullanılabilir.

Yemeksepeti kurumsal Cüzdan nedir?

Kurumsal Cüzdan uygulaması Türkiye’de bu sektörde bir ilk olarak ayrıca dikkati çekiyor. Yemeksepeti Kurumsal Cüzdan ile şirketler, çalışanlarının Yemeksepeti Cüzdanı’na tıpkı dijital bir yemek kartı gibi aylık kullanım tanımlayarak Yemeksepeti’ne kayıtlı binlerce restoran üzerinden sipariş verebilmelerini sağlıyor.

Trendyol Cüzdan nedir?

Trendyol cüzdanım, alışveriş için belli oranda yükleme yapılarak ödeme gerçekleştirilen bir yöntemdir. Kredi kartı ya da banka kartına belli bir miktarda para yükleyerek yapılan alışveriş ödeme sistemidir. Trendyol Cüzdanım hesabına belli zamanlarda belli tutarlarda yükleme yapıyor.

MaxiPuan nasıl harcarım?

Maximum üyesi işyerinde alışverişinizi yapıp ödeme için kasaya geldiğinizde alışveriş tutarınızın tamamını ya da bir kısmını MaxiPuan’la ödemek istediğinizi söyleyerek, kullanılacak MaxiPuan tutarının pos cihazına girilmesinin ardından işlem onayı için şifrenizi tuşlamanız gerekiyor.

Maximum kart puanları nerede kullanılır?

MaxiPuanlarınızı fiziki Maximum işyerlerinde kullanabilirsiniz: Kazandığınız MaxiPuanları fiziki Maximum üye kuruluşlarında yapacağınız alışverişlerde para yerine kullanabilirsiniz.

Yemeksepeti Maximum menü nedir?

Yemeksepeti üyeliğiniz üzerinden vermiş olduğunuz geçmiş siparişlerinize erişebilir, Size özel olarak hazırlanmış Maximum menü seçeneklerine ulaşabilir, Bunların içinden istediğiniz siparişi verebilir ve ödemesini kolayca Maximum Mobil üzerinden tamamlayabilirsiniz.

You might be interested:  Rüyada Sıcak Ekmek Yemek Ne Anlama Gelir?

Yemeksepeti puanı nasıl yükselir?

Paket sipariş sayınız yükseldikçe kazancınız ve geliriniz yükselmiş olur. Fakat çok sipariş almak her zaman yüksek puanlı olacağınız anlamına gelmez. Uzun vadede aldığınız yorumlar olumsuz ve düşük puanlı olursa yine puanlarınız. düşer. Bu durumda her zaman yüksek puanlı kalmaya odaklanmanız gereklidir.

Yemeksepeti ne kadar ücret alıyor?

Restoran sahibine sosyal medya hesabı üzerinden yanıt Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, ”Yemeksepeti’nin ortalama komisyonu yüzde 8 civarı. En yüksek komisyon ise yüzde 12. Kurye servisi hizmetini komisyonmuş gibi gösteriyorsunuz. Kendi kuryenizi kullanırsanız böyle bir sorun kalmaz, yüzde 10 komisyon verirsiniz.

Trendyol puan ne işe yarar?

Trendyol’da satış yapan mağazaların öne çıkmasını sağlayan en önemli parametreler arasında Trendyol Satıcı Puanı yer almaktadır. Trendyol Satıcı Puanı e-ticaret performansınız ile satış yapmış olduğunuz müşterilerinizin satış sonrası değerlendirmeleri baz alınarak yapılan bir hesaplamadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *