Yemek Sepeti Ne Nasıl Üye Olunur?

Kullanıcı kayıt formu doldurularak veya sosyal medya ağları üyeliği (Facebook, Twitter, Pinterest ve benzerleri) aracılığıyla www.yemeksepeti.com adresinden veya bu adres üzerinden erişilebilen web-sitelerini kapsayan siteler üzerinden Yemeksepeti.com sistemine üye olunabilir.

Yemeksepeti üyeliği ücretli mi?

Üye olmak için bir ücret ödemem gerekir mi? Ana sayfada bulunan ‘Hemen kayıt olup sipariş vermek için tıklayın.’ butonuna tıklayarak üyelik formunu doldurabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsiz ve çok kolay.

Yemeksepeti ne kadar komisyon alıyor?

Yemeksepeti’nin ortalama komisyonu %8 civarı. En yüksek komisyon ise %12. Kurye servisi hizmetini komisyonmuş gibi gösteriyorsunuz. Kendi kuryenizi kullanırsanız böyle bir sorun kalmaz, %10 komisyon verirsiniz.

Yemeksepeti restoran kayıt nasıl yapılır?

Kayıt formunda istenen restoran bilgisi, restoran adres ve iletişim bilgileri, restoran sahibi ve sorumlusu bilgileri gibi bölümler doldurulmalıdır. Bilgilerin tam ve eksiksiz girilmesi ile Yemeksepeti üyelik kaydı talebine hızlı şekilde geri dönüş sağlanır. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra buradan giriş yapabilirsiniz.

Getir yüzde kaç komisyon alıyor?

GetirYemek olarak restoranlarımıza ve bize en çok değeri katacak şekilde çalışmak için büyük özen gösteriyoruz. Bu kapsamda sizinle olan çalışmamızdaki komisyon oranlarımızı Restoran Getirsin (kendi kuryenizle teslimat) için %10, Getir ® Getirsin (Getir kuryesiyle teslimat) için %33 olarak belirledik.

You might be interested:  Muhabbet Kuşu Fazla Marul Yerse Ne Olur?

Yemeksepeti üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

1) Hesabınızı silmek için öncelikle Yemek Sepeti uygulamasına giriş yaptıktan sonra iletişim formunu kullanabilirsiniz. 2) (212) 359 18 00 nolu numaralarını arayıp hesap iptal talebinizi belirtebilirsiniz, 3) [email protected] adresine e-mail atarak da Yemeksepeti hesap silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yemeksepeti ilk sipariş indirimi var mı?

Yemek Sepeti’nden vereceğiniz ilk yemek siparişinizde sepet tutarınızı 50 TL’ye tamamlayın ardından ” YS30 ” indirim kodunu kullanın.

Yemeksepeti günlük listeleme ücreti nedir?

‘ÖDEMEYİ HİÇ BİR AY ZAMANINDA YAPMIYORSUNUZ’

Siz listeleme için 5.90 kesiyorsunuz. Üzerine komisyonunuz olan yüzde 34’ü alıyorsunuz. Ona rağmen biz ürünleri gönderiyoruz.

Trendyol yemek ne kadar komisyon alıyor?

Trendyol Komisyon Oranları

Kategori Alt Kategori Komisyon (KDV Dahil)
Kozmetik Kişisel Bakım %20
Süpermarket Ev Bakım ve Temizlik %15
Süpermarket Gıda & İçecek %20
Süpermarket Kişisel Bakım %20

Yemeksepeti ne zaman ödeme yapıyor?

Paralar her on beş günde bir kesilen fatura üzerine yatırılıyor. Bu ay bayrama ve 19 Mayıs’a denk gelinmesine rağmen yine beş iş günü içinde yatırılıyor.

Getir yemek nasıl üye olunur?

Getir yemek üyeliği ücretsizdir. İşletmenizin ticari, tabelası olan firma olması gerekmektedir. Restoran kaydı tamamlanan işletmelerde, Getir yemek üzerinden yapılan siparişlerden komisyon ücreti kesintisi yapılmaktadır. Getir yemek paket servis hizmeti olmayan işletmeler için paket servis seçeneği sunmaktadır.

Yemeksepeti Portakal nedir?

Portakal, Yemeksepeti’nin iş ortağı restoranlar için geliştirdiği bir platform. Restoranlar bu platform üzerinden kendi performanslarını ölçümleyebiliyor, iş akışlarıyla ilgili raporlar çıkartabiliyor.

Yemeksepeti nasıl çalışıyor?

Yemeksepeti’nde yemek seçimi yapmak için Yemeksepeti web sitesi, mikro sitesi ya da mobil uygulamaları üzerinden, restoranların menülerini bulabileceğiniz Restoran Detay sayfalarına girmeniz gerekmektedir. Bu sayfalara Yemeksepeti Ana Sayfası ya da arama sonuçlarınız ya da reklam kampanyaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Cocuga Nasil Yemek Yediririm?

Getir komisyon aliyor mu?

Yeni başlattığımız Gel-Al siparişlerinde – siparişi verip restorandan teslim aldığınız modelde hiçbir komisyon alınmayacaktır. GetirYemek, ocak ayı sonuna kadar restoranlardan alınan tüm siparişlerdeki yönlendirme hizmeti komisyonunu kaldırdı.

Getirçarşı komisyon ne kadar?

İşletme olarak üye olduğumuz Getir Çarşı uygulamasında sözleşme dışında komisyon oranı alınıyor. Sözleşmeye göre alınması gereken tutar; dağıtım komisyon oranı %7 ile sipariş komisyon oranı %8 ve dağıtım komisyon oranı 2.5TL olarak belirlenmiştir.

Getir para kesiyor mu?

Webtekno’nun aktardığına göre; Getir’in getirme ücreti 6,99 TL olarak güncellenirken, alt sepet limiti de 30 TL olarak belirlendi. Aynı fiyatlar Avrupa’da minimum paket tutarı için 10 Euro iken, getirme bedeli içinse 1,99 Euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *