Yemek Sepeti Mahalle Ne Zaman Açılacak?

Yemeksepeti’nin yeni özelliği Yemeksepeti Mahalle bugün kullanıma açıldı. Getir Çarşı’ya rakip olarak geliştirilen Yemeksepeti Mahalle ile kullanıcılar yakınlarındaki küçük esnaftan ve yerel market zincirlerinden istedikleri ürünleri sipariş edebiliyor.

Yemeksepeti mahalle nasıl kullanılır?

Kullanıcılar, Yemeksepeti Mahalle üzerinden mahallelerindeki esnaflardan ve yerel market zincirlerinden istedikleri her ürünü anında sipariş edebiliyor. Tümü sekmesinde dükkanları görerek alışveriş yapabildiğiniz gibi kategorileri seçerek istediğiniz ürünü farklı esnaflardan tedarik edebiliyorsunuz.

Yemeksepeti mahalle nedir?

Şirketten yapılan açıklamaya göre, ‘Yemeksepeti Mahalle’ hizmeti ile kullanıcılar Yemeksepeti uygulaması üzerinden mahallelerindeki esnaflardan ve yerel market zincirlerinden istedikleri her ürünü anında sipariş edip, ihtiyaçlarını dakikalar içinde giderme kolaylığına erişecek.

Yemeksepeti mahalle Nasıl Üye Olunur?

İşletme Ön Başvurusu

  1. İsminiz Soyisminiz.
  2. İletişim Bilginiz.
  3. E-Mail Adresiniz.
  4. İlgili Kişinin Rolü
  5. Şirket Türünüz.
  6. Şirket Tabela İsminiz.
  7. Şirket Tipiniz.
  8. Şirket Tipinizi Yazınız.

Yemek sepetine ne oldu?

Yaklaşık 15 yıl önce San Francisco’ya giderek girişim fikriyle Türkiye’ye dönen bilgisayar mühendisi Nevzat Aydın’ın kurduğu Yemeksepeti, dün 589 milyon dolara (1.6 milyar TL) satıldı.

Yemek Sepeti üye işyeri nasıl olunur?

1. Sözleşmenin Onaylanması Kullanıcı kayıt formu doldurularak veya sosyal medya ağları üyeliği (Facebook, Twitter, Pinterest ve benzerleri) aracılığıyla www.yemeksepeti.com adresinden veya bu adres üzerinden erişilebilen web-sitelerini kapsayan siteler üzerinden Yemeksepeti.com sistemine üye olunabilir.

You might be interested:  Sade Domates Sosu Nasıl Yapılır?

Mert Baki kimdir?

Yemeksepeti’nde CEO’luk görevine getirilen Mert Baki, Galatasaray Lisesi’nden mezun oldu. Ardından İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği Bölümü’nde okuyan Mert Baki, yüksek lisansını Sabancı Üniversitesi MBA’da tamamladı.

Getir de yemek var mı?

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan GetirYemek, yemek siparişi servisi sunan Scotty ve Glovo ile benzer bir çalışma mantığına sahip durumda. Yani siparişinizi sizin adınıza teslim alıp lokasyonunuza teslim ediyor. Getir uygulamasına girdiğiniz anda karşınıza Getir ve GetirYemek seçenekleri çıkıyor.

Marketyo ne kadara satıldı?

Geçtiğimiz ay Yemeksepeti’nin Marketyo’yu satın aldığı haberini duyum olarak sizlerle paylaşmıştık. Son olarak Esor’dan 1.4 milyon dolar yatırım almasıyla dikkat çeken ve 60 ilde online alışveriş hizmeti veren Marketyo, artık Yemeksepeti çatısı altında.

Trendyol yemek nedir?

Trendyol Yemek, paket servis uygulaması bulunan anlaşmalı restoranlardan adresinize sipariş vermenizi sağlayan hizmetimizdir.

Yemeksepeti üyelik ücreti ne kadar?

Üyelik tamamen ücretsiz ve çok kolay. Peki yemek siparişimi telefon kullanmadan Yemeksepeti üzerinden verdim diyelim, size bir ücret ödeyecek miyim? Hizmetimiz internetten sipariş verenler için tamamıyla ücretsizdir.

Yemeksepeti ne kadar komisyon alıyor?

Yemeksepeti’nin ortalama komisyonu %8 civarı. En yüksek komisyon ise %12. Kurye servisi hizmetini komisyonmuş gibi gösteriyorsunuz. Kendi kuryenizi kullanırsanız böyle bir sorun kalmaz, %10 komisyon verirsiniz.

Yemeksepeti ne kadar ücret alıyor?

Restoran sahibine sosyal medya hesabı üzerinden yanıt Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, ”Yemeksepeti’nin ortalama komisyonu yüzde 8 civarı. En yüksek komisyon ise yüzde 12. Kurye servisi hizmetini komisyonmuş gibi gösteriyorsunuz. Kendi kuryenizi kullanırsanız böyle bir sorun kalmaz, yüzde 10 komisyon verirsiniz.

Yemeksepeti kim hackledi?

Yemeksepeti’ni hackleyen ve Nevzat Aydın’a ulaşan hackerlar, Aydın ile olduğunu iddia ettikleri konuşmaları da ayrıca Mesut Çevik’e de e-posta yoluyla gönderdi. E-postayı Twitter hesabından paylaşan Çevik, Yemeksepeti’ni etiketleyerek, “Veriler yine ortaya saçılmış sanırım. Az önce eposta aldım.

You might be interested:  Rüyada Kuru Incir Yemek Ne Demek?

Yemeksepeti neden boykot ediliyor?

Olayın nedeni ise platformdaki pek çok dükkanın müşteriyi aldatmak amacıyla zam yapıldıktan hemen sonra sahte bir yüzde 50 indirim sunması. Ticaret Bakanlığının da dikkatini çeken bu durum şirkete soruşturma açılmasıyla sonuçlanmıştı.

Yemeksepeti ne zaman hacklendi?

Yemeksepeti 25 Mart 2021’de hacklenmişti. Siber korsanlar kullanıcılara ait birçok veriyi ele geçirmişti. Şirketten yapılan açıklamada kredi kartı bilgilerinin güvende olduğu bildirilmişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *