Yemek Sepeti Cekilis Ne Zaman?

Yemeksepeti Çekilişi 27 Nisan 2021 Salı günü noter huzurunda halka açık olarak yapıldı. Yemeksepeti’nden 20 TL ve katlarında sipariş vermek ve “Yemeksepeti 20.Yıl Çekilişi” butonuna tıklayanlar çekilişe katılmaya hak kazandılar.

Yemek Sepeti çekilişi ne zaman 2021?

15.03.2021(saat:00.01) – 15.04.2021(saat:23.59) tarihleri arasında Yemek Sepeti’nin faaliyet gösterdiği bölgeler genelinde www.yemeksepeti.com web sitesinden, mobil sitesinden veya Yemeksepeti uygulaması üzerinden tek seferde 20 TL ve katları tutarında sipariş veren kullanıcılar (her 20 TL için 1 çekiliş hakkı) “Yemek

Yemek Sepeti çekiliş kim kazandı?

YEMEKSEPETİ 20. YIL KAMPANYASI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
SIRA AD SOYAD İL
1 TUĞBA ŞAHAN İSTANBUL
2 HAMZA MANKIR ADANA
3 TUĞBA TAŞKIRAN İSTANBUL

Yemeksepeti Kuponlarım nerede?

Sitenin sağ üst köşesinde arama butonu buluna yere Yemek Sepeti yazarak, aratın. Yüklenen sayfada hemen alt tarafta gösterilmiş olan indirim kuponu veren mağazalar bölümüne gelin. Daha sonra burada Yemeksepeti sayfasını bulun. Önünüze çıkan sayfalarda indirim kuponundan yararlanabilme imkanınız bulunuyor.

Yemeksepeti 20 TL indirim nasıl kullanılır?

Size özel 20 TL’lik bir Yemeksepeti hediye çeki. Hediye çeki teslim tarihinden itibaren 1 yıl geçerlidir. Hediye çekinizi son kullanma tarihine kadar, Online Kredi Kartı geçerli tüm restoranlarda, bu ödeme şeklini tercih ederek vereceğiniz bir Yemeksepeti siparişinizde kullanabilirsiniz.

Yemeksepeti 30 TL indirim nasıl yapılır?

Yemek Sepeti indirim kuponu: İlk Siparişinizde 30TL

Eğer siparişi sonlandırmadan önce ilgili kupon alanına uygularsanız anında indiriminizi alabilirsiniz.

You might be interested:  Biber Salçası Nasıl Kurutulur?

Yemeksepeti 30 TL indirim kuponu nasıl alınır?

Yemek Sepeti 50/30 İndirim Kodu Ocak 2022

Yemek Sepeti’nden vereceğiniz ilk yemek siparişinizde sepet tutarınızı 50 TL’ye tamamlayın ardından ” YS30 ” indirim kodunu kullanın.

Yemeksepeti 20 TL indirim ne zamana kadar?

20 TL İndirim! Kuponunuzu, Yemeksepeti teslimatlı Everyday Roastery restoranlarından vereceğiniz 25 TL ve üzeri online kredi kartı ödemelerinizde 22.02.2022 21:00 sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Yemeksepeti indirim kuponu nasıl kullanılır?

Kupon kullanımı: Semtinizden online ödeme yapabileceğiniz bir restoran seçip dilediğiniz yemeği sepete ekleyin. Siparişi tamamlamadan önce, Sipariş Onay sayfasındaki Kuponlarım bölümündeki kuponunuzu seçin. Online ödeme seçeneği ile indirimli olarak siparişinizi tamamlayın.

Vodafone Yemeksepeti 30 TL indirim nasıl kullanılır?

Sana özel bu fırsattan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasındaki kampanya sayfasında ‘Fırsatı Kullan’ butonuna tıklayarak çıkan şifreyi; yemeksepeti.com sitesi üzerinden vereceğin siparişlerde ‘Fırsat Kodları’ altında yer alan ‘Vodafone Kampanyası’ alanına, telefon numaran ile birlikte girmen yeterli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *