Procsin Sipariş Iptali Nasıl Yapılır?

Müşteri hizmetlerimize ulaşarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. Kargonuz fabrikamıza ulaştıktan sonra iade süreciniz başlatılmaktadır.

Procsin iade nasıl yapılır?

Teslim aldığınız paketinizi iade koşullarımıza uygun olarak 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Teslim aldığınız siparişiniz için üye panelinizden Siparişlerim – İade Et bölümünden iade edeceğiniz ürünleri seçip, iade açıklama bilgisine ürün iadeleriyle ilgili detaylarınızı yazabilirsiniz.

Procsin kaç günde gelir?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 15 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin PRS KOZMETİK San. Tic. Ltd. Şti.’ye uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Procsin kimin?

Procsin 2005 yılında Yasin Çakır tarafından kurulmuş olup doğal kozmetik ürünleri formüle etmeye başlamış, yarı kimyasal yarı bitkisel formüller kullanan ilk marka özelliği taşıyan ve hayvan deneyleri yapmayan bir türk firmasıdır.

Procsin bitkisel mi?

Barındırdığı bitkisel içerikleriyle kozmetik ve kişisel bakım alanında tercih edilen markalardan biri olmayı başaran Procsin, uygun fiyat seçenekleriyle de tercih sebebi olmaktadır. Siz de Procsin ürünlerini denemek istiyorsanız online olarak web sitesinden ya da satış noktalarından temin edebilirsiniz.

Procsin dermokozmetik mi?

2005 yılından itibaren cilt, saç ve vücut bakım ürünleri sunan Procsin bir dermokozmetik markasıdır.

Procsin ürünleri nerede satılıyor?

Kişisel bakım ve dermokozmetik alanının öncü markalarından olan Procsin, meyve özleri ve bitki ekstreleri ile formüle edilmiş cilt, saç, ağız bakım ve makyaj ürünleri ile tepeden tırnağa bakım sunar. Saç ve cilt bakımına dair aradığınız ürünleri Rossmann’dan kolayca satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *