Penti Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

Alışveriş Sepetiniz. Alışverişinizi misafir kullanıcı olarak yaptıysanız, siparişinizi e-posta adresiniz ve sipariş numaranızı aşağıdaki alana girerek kontrol edebilirsiniz. Alışverişini kayıtlı olduğun Penti hesabıyla yaptıysan siparişlerine giderek görüntüleyebilirsin.

Penti Kargo ücreti ne kadar?

Penti online mağazadan yapacağınız alışverişlerde ücretsiz kargo avantajlarından yararlanarak, alışverişlerinizi kargo ücreti ödemeden tamamlayabilirsiniz. Penti’den 20 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız zaman kargo ücretsiz olacaktır.

Ödeme onayı bekleniyor ne demek?

Onay Bekliyor : Kredi Kartı haricindeki bir ödeme yöntemi ile gelen sipariş ilk geldiğinde onay bekliyor durumunda olur. Onay bekliyor durumundayken ürün stoktan düşmemektedir.

Penti kaç tl üzeri ücretsiz kargo?

Penti’de 20 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!

Penti 3 al 2 öde nasıl oluyor?

Kampanya ile yapacağınız 3 adet ürün alışverişinden en düşük fiyatlı olan ürünün ücreti alınmayacaktır. Penti online mağazada ürünleri sepetinize eklediğinizde otomatik olarak 2 ürün ödemesi hesabınıza yansıyacaktır. İç giyim, ev giyim, active giyim, gelin koleksiyonu ürünlerinde kampanya geçerlidir.

Sipariş durumu ödeme bekleniyor ne demek?

1- Onay Bekliyor/Ödeme Bekleniyor: Siparişiniz ödemenizi kredi kartı ile yapmışssanız sistemimize “Onay Bekliyor” Havale veya EFT ile yapmışsanız ‘Ödeme Bekleniyor’ durumunda düşer.

Sipariş durumu beklemede ne demek?

Siparişinizin durumu “Sipariş Beklemede” olarak görünüyorsa paketleme için sıraya alınmış demektir. Satın aldığınız ürünlerin tamamı “Aynı gün kargo” etiketine sahipse ürününüz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilecektir. Aynı gün kargo etiketi yoksa siparişinizin durumunda “Ürün temin ediliyor” yazacaktır.

You might be interested:  Lahana Nasıl Pişirilir?

Ödeme Durumu bekliyor ne demek?

Hibe desteği ödeme bekliyor uyarısı, ödeme kapsamındaki vatandaşın, ödemelerinin sırası geldiğinde yatacağı anlamını taşımaktadır.

Penti üye ol 10 TL indirim nasıl yapılır?

İndirim mevcut indirimlere ek olarak ödeme aşamasında sepet tutarınız üzerinden eksilecektir. Penti’de çorap, iç giyim, ev giyim, aksesuar ve plaj ürünlerini bulabilirsiniz. Söz konusu indirim dahilinde online mağazada yer alan tüm ürünlerden yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL indirim kazanacaksınız.

Penti Click collect nedir?

Penti click and collect yani internetten siparişi ve mağazadan teslim al fırsatını kullanarak siparişleriniz hızlıca mağazadan alabilirsniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *