Patlıcan Emojisi Ne Anlama Gelir?

Patlıcan emojisi ne anlama geliyor? Patlıcan emojisi, İngiltere ve Japonya’da patlıcan emojisi olarak da adlandırılır. … Ağız emojisi ile eşleştirildiğinde oral seks anlamına gelir. Şeftali emojisi (popo veya kadın cinsel organı) ile eşleştirildiğinde, anal veya vajinal seks anlamına gelir.
Genelde patlıcan gibi sebzeler olduğu anlamına gelir. (Patlıcan), (salatalık) ve (muz) cinsel bir şey ima edebilir.

ne demek?

Aslında ne anlama geldiği: Mastürbasyon.

ne demek?

Emoji sembolü ‘in anlamı kovboy şapkalı yüz’dir, kadın kovboy, kovboy, kovboy şapkalı yüz, şapka, yüz ile ilgili, emoji kategorisinde bulunabilir: ‘ Suratlar ve Duygu’ – ‘ yüz şapka’.

ne demek?

Emoji sembolü ‘in anlamı şeftali’dir, meyve ile ilgili, emoji kategorisinde bulunabilir: ‘ Yiyecek ve Içecek’ – ‘ Gıda-meyve’.

ne demek?

Emoji sembolü ‘in anlamı güneş yüz’dir, güneş, yüz ile ilgili, emoji kategorisinde bulunabilir: ‘ Seyahat ve Yerler’ – ‘☂️ gökyüzü ve hava durumu’.

Ne Anlama Gelir?

Bir araya getirmek, kendinizi suçladığınızda eylemlere işaret edebilir. Genellikle rehberlik etmek, insanların dikkatini çekmek için veya sadece sola doğru kullanılır. İlgili emoji: .

ne demek?

Anlam ve Açıklama

Emoji sembolü ‘in anlamı lezzetli yiyecek beğenen yüz’dir, gülümseyen yüz, harika yemek, lezzetli, lezzetli yiyecek beğenen yüz, oh oh harika, yüz ile ilgili, emoji kategorisinde bulunabilir: ‘ Suratlar ve Duygu’ – ‘ yüz dili’.

ne demek?

Anlam ve Açıklama

Bu, çoğu platformda mavi damla olarak gösterilen ve Au KDDI ve Docomo platformlarında beyaz damlalar olarak gösterilen iki veya üç ter damlasıdır. Genellikle ter anlamına gelir, ancak stres, çaba, gerginlik, ağlama vb. İfade etmek için de kullanılabilir.

You might be interested:  Rüyada Yılan Pişirmek Ne Demek?

ne demek?

Anlam ve Açıklama

Bu, üzerinde “18” yazan kırmızı yasak bir semboldür, yani 18 yaşın altındaki kişiler tarafından bir şeyin görülmesinin veya kullanılmasının yasak olduğu anlamına gelir. Bu sembole “Onsekiz yasak” da denir.

✋ ne demek?

Emoji sembolü ✋’in anlamı el kaldırma’dir, havada el ile ilgili, emoji kategorisinde bulunabilir: ‘ İnsanlar ve Vücut’ – ‘ el parmakları açık’.

ne anlama gelir?

︎Anlam ve Açıklama

Emoji sembolü ︎’in anlamı yerkürede Amerika’dir, Amerika, Amerika bölgeleri, dünya, yerkürede Amerika ile ilgili, emoji kategorisinde bulunabilir: ‘ Seyahat ve Yerler’ – ‘ Yer haritası’.

Minosum ne demek?

Erkeğe yakışmayan kelimedir minnoş. Karısı yada sevgilisi istediği için söyleyen kişidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *