Papara Nasıl Sipariş Edilir?

Papara Lite Card’ı satış noktalarından temin edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsin. Uygulama ve web sitesi üzerinden Papara Black Card için başvuru yapabilir ve mobil uygulama veya papara.com üzerinden Papara Sanal Kart, Hayalet Kart veye Hediye Kartı oluşturabilirsin.

Papara Card nereden alabilirim?

Papara Kart nereden alınır? Papara Kart, tüm Papara satış noktalarından ve teknosa.com üzerinden satın alınabilir.

Papara kaç yaş üstü?

Papara Card’ınızı internette ve yüz yüze alışverişlerde ülke içi ve yurtdışı farkı olmadan her yerde kullanabilirsiniz. Papara Card Kullanmak İçin Yaş Sınırı Var Mı? Papara Card’a sahip olmak ve kullanmak için yaş sınırı 13’tür.

Papara kart hangi kargo ile gelir?

Mail adresine bilgi mesajı gelir oradan görebilirsin. genelde AGT Kurye firmasıyla çalışılmaktadır. kurye takip numarası mail adresine gelir takip sisteminden kuryenin telefon numarasını arayarak kuryeden bilgi alabilirsin.

Papara ücretli mi?

Hesap açılışı ve kullanım ücreti Papara hesabını saniyeler içinde açıp ücretsiz kullanmaya başlayabilirsin. Papara hesaplarına para transferi Papara hesabından başka bir Papara hesabına para göndermek her zaman ücretsiz. IBAN’a para transferiPapara hesabından istediğin IBAN’a ücretsiz para gönderebilirsin.

Papara nereden alınır?

Papara Card’ını iTunes, GooglePlay, Netflix, Spotify gibi online mağazalarda, bakkalda, markette, her yerde özgürce kullanabilirsin.

You might be interested:  Kereviz Sapı Suyu Nasıl Yapılır?

Papara Kart 18 Yaş Altı teslim alabilir mi?

18 yaşın altındaysan diğer Papara kullanıcılarına ve banka hesaplarına gönderebileceğin aylık transfer tutar limiti 1.250 TL’dir.

Paribu 18 yaş altı kullanabilir mi?

Paribu uygulamasını indirdim üye oldum ancak kripto para satın almak için kimlik onayı ve 18 yaşından büyük olunması gerektiği yazıyor.

Papara Black kart kaç yaş sınırı?

Papara Card kullanmak için yaş sınırı var mı? Papara Card’a sahip olmak ve kullanmak için yaş sınırı 13’tür.

Papara kargo ne zaman gelir?

Kilopat. Bulunduğun şehre hazırlayıp göndermeleri ortalama 15 gün deniyor.

Papara karta en az kaç tl yüklenir?

Evet 1TL bile yükleyebilirsin.

Paparada IBAN var mı?

İnsanlar geçerli durumlarda birbirine para transferi yapmak durumunda kalabilir. Bunun için de IBAN bilgisine gereksinim duyulur ancak Papara ödeme yöntemlerinde IBAN numarası diye bir şey yoktur. Yalnızca hesap numarası üzerinden hesap yapabilme şansınız bulunur.

Papara Black Card icinde para var mi?

Hayır kredi kartı değildir. Ön ödemeli bir karttır yani hesabınızda ne kadar paranız varsa o kadar harcama yapabilirsiniz. Onun için Papara Black Card ile taksitli alışveriş yapamazsınız. Ama sanal post olarak internet alışverişlerinizde veya fiziki olarak post makinalarında kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *