Papara Kartı Nasıl Sipariş Edilir?

Papara Lite Card’ı satış noktalarından temin edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsin. Uygulama ve web sitesi üzerinden Papara Black Card için başvuru yapabilir ve mobil uygulama veya papara.com üzerinden Papara Sanal Kart, Hayalet Kart veye Hediye Kartı oluşturabilirsin.

Papara Card nerede satılır?

Papara Lite Card’ı alabileceğin satış noktaları ise D&R, gittigidiyor, hepsiburada, Teknosa, n11.com, kidega, istegelsin, CarrefourSA marketleri, carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market’leridir. Sana en yakın satış noktasına gidip Papara Lite Card’ını alıp, kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Kart 18 yaş altı alabilir mi?

Papara Card Kullanmak İçin Yaş Sınırı Var Mı? Papara Card’a sahip olmak ve kullanmak için yaş sınırı 13’tür.

Papara ile nerelerden alışveriş yapılır?

Papara Card’ını iTunes, GooglePlay, Netflix, Spotify gibi online mağazalarda, bakkalda, markette, her yerde özgürce kullanabilirsin.

Papara kart ücretli mi?

Aylık kart ücreti alınmaz. Papara Black Card ücretsizdir, aylık kart ücreti alınmaz. TS Papara Card’ını 10 TL ödeyerek satın alabilirsin. Aylık kart ücreti alınmaz.

Papara 18 yaş altı para gönderebilir mi?

18 yaşın altındaysan diğer Papara kullanıcılarına ve banka hesaplarına gönderebileceğin aylık transfer tutar limiti 1.250 TL’dir.

18 Yaş Altı kart kullanabilir mi?

13 yaş ve üzeri her birey çıkartabilir kartı.

You might be interested:  Adanada Sarımsak Ne Zaman Ekilir?

Papara Black kart kaç yaş sınırı?

Papara Card kullanmak için yaş sınırı var mı? Papara Card’a sahip olmak ve kullanmak için yaş sınırı 13’tür.

Papara kartla alışveriş yapılır mı?

Papara Card Nedir? Papara hesabınıza yüklediğiniz tutar kadar harcama yapabildiğiniz, harcama kontrolünün tamamen size ait olduğu ön ödemeli bir karttır. Kredi kartı veya banka kart’ının işlem yapabildiği her yerde güvenle işlem yapabilirsiniz.

Papara Black kartla alışveriş yapılır mı?

Hayır kredi kartı değildir. Ön ödemeli bir karttır yani hesabınızda ne kadar paranız varsa o kadar harcama yapabilirsiniz. Onun için Papara Black Card ile taksitli alışveriş yapamazsınız. Ama sanal post olarak internet alışverişlerinizde veya fiziki olarak post makinalarında kullanabilirsiniz.

Papara tamamen ücretsiz mi?

Hesap açılışı ve kullanım ücreti Papara hesabını saniyeler içinde açıp ücretsiz kullanmaya başlayabilirsin. Papara hesaplarına para transferi Papara hesabından başka bir Papara hesabına para göndermek her zaman ücretsiz. IBAN’a para transferiPapara hesabından istediğin IBAN’a ücretsiz para gönderebilirsin.

Papara kart ücreti ne kadar?

Papara Card asla borçlandırmaz, hesaptaki bakiyeyi kullanır. Harcamalarını kolayca takip et, Cashback ile anında nakit kazan. Üstelik kart ücreti, kullanım ücreti, kart aidatı yok.

Papara Black kart kac gunde gelir?

Kilopat. Bulunduğun şehre hazırlayıp göndermeleri ortalama 15 gün deniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *