Orjinal Meksika Biber Hapı Nasıl Anlaşılır?

Meksika biber hapı orjinal ürün dış kutusundan incelemeye başlayalım. Kutunun ön üst yüzünde hologram bulunur. Ayrıca üzerinde bulunan çince yazı kabartmalıdır.

Meksika Biber Hapı zayıflatır mı?

Biber hapı bağırsakları hareketlendirerek bolca tuvalete çıkarır. Bunun sonucunda kolay ve hızlı kilo verirsiniz” deniliyor. Bir diğer pazarlama sitesinde ise, “Ürün, aylık 4-12 kilo arasında değişen zayıflatıcı etkiye sahiptir.

Meksika biber kapsülü nasıl kullanılır?

Kullanımı ise sabah kahvaltılardan 30 dakika önce alınmalıdır.Bolca su içmeye gayret gösterin ki yakılan yağların su ile atılmasını sağlayınız. Meksika biber hapı kullanmaya başladıktan en geç 2 gün içerisinde etkisini gösterir.İçeriğinde bulunan mucize karışım sayesinde zayıflarsınız.

Biber hapının yan etkileri nelerdir?

Kesinlikle 1 kapsülden fazla kullanılmaması gerekir. Biber hapı kullanan kişilerde ağız kuruluğu sıkça rastlanan bir durumdur. Bu durum kötü bir şey yada yan etki değildir. Kullananlar günde en az 3 litre su tüketmelidir.

Biber Hapı Nedir?

Türkiye’ye Uzakdoğu’dan sokulan ve orijinal adı “La Jiao Shou Shen” olan Meksika biberi çekirdeği esanslı zayıfla- ma hapı, diğer ismiyle acı biber hapı özellikle bayanlar tarafından zayıflama amacıyla yaygın olarak kullanılmakta- dır.

Acı Biber kapsülü nasıl kullanılır?

Biber Hapı sabah kahvaltıdan 30-60 dakika bir kapsül alınması önerilir. Günlük kullanım miktarı sadece 1 kapsüldür. kahvaltı öncesinde kullanımlarda midenizi rahatsız ediyor ise kahvaltı arasında da alınabilir. Günlük kullanım miktarının üzerine çıkmamalısınız!

Fx15 ilacı nedir?

metabolizmayı hızlandırdığı için menapoza girmiş kadınlar gibi durduğunuz yerde şıpır şıpır terleten zayıflama hapı. 2 haftada 2,4 kg verdirebilmiş bitkisel ürün. o yüzden sağlık bakanlığı’nın değil tarım ve köy işleri bakanlığı’nın iznine tabi olarak ithal ediliyor.

You might be interested:  Mus Ne Demek Yemek?

La Jıao Shou Shen nasıl kullanılır?

Bitkisel 30 Kapsül (La Jiao Shou Shen) Kullanımı: Günde 1 defa sabah kahvaltıdan önce 1 kapsül içilmesi tavsiye edilir.

Capsaicin maddesi nedir?

Capcaicin bibere acı tadını veren ve sindirim sistemimizde yanma hissi yaratan aktif maddedir. Dünyanın en acı biberi chili biberinden elde edilmektedir. Capsaicin aynı şekilde bölgesel kan akımını artırmak ve bu yolla çözüm amacıyla kas ağrısı, eklem ağrısı, burkulmalar gibi sorunların tedavisinde de kullanılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *