Monster Ön Sipariş Ne Kadar Sürer?

Merhaba, ön sipariş sürecinde bulunan ürünler, henüz stoklarımızda bulunmayan fakat satın alıma açık, sipariş verilebilir ürünlerdir. Bu süreçteki ürünler, 10 iş günü sonunda kargoya teslim edilerek tarafınıza ulaştırılır.

Monster Notebook on sipariş kaç günde gelir?

Ürünler temin edilip kargoya verildikten sonra yurtiçi gönderimleriniz en geç 2 iş gününde yapılacaktır. Siparişinizin durumunu Hesabım menüsü altındaki Siparişlerim linkine tıklayarak takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde bu durum sipariş üzerine işlenmektedir.

Monster hangi kargo şirketini kullanıyor?

Yurtiçi Kargo üzerinden ücret ödemeden, Monster Notebook hesabımızı kullanarak ürününüzü tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

Monster Notebook stoklar ne zaman yenilenir?

10 gün içinde yenilenir sanırım stokları.

Monster hangi ülkenin malı?

Monster Notebook, 2000 yılında kurulmuş Türkiye merkezli bir dizüstü bilgisayar üreticisidir. Monster kelimesi İngilizce dilinde Canavar anlamına gelmektedir.

Monster kargo kaç günde geliyor?

Benim elime 12 iş günüde ulaştı. 2 ay önce 3 arkadaşım farklı günlerde sipariş verdi en geç 5 günde ellerine ulaştı ama bana nedense 10 iş günü demeleri canımı sıktı, umarım tez zamanda gelir.

Tahmini ön sipariş nedir?

Bir ürün piyasaya çıkmadan önce alınan ve fiyat artışından etkilenmeden, önceden ödeme yapılan sonrasında belirtilen tarihe kadar beklenen siparişlere ÖN SİPARİŞ denmektedir. Ön Siparişli ürünler o ürünün sayfasındaki aşağıdaki Ön sipariş butonu gördüğünüz ürünlerde geçerlidir.

Monster Garanti ne kadar?

1. Garanti Süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır. 2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı garanti kapsamındadır.

You might be interested:  Peygamber Efendimiz Nasıl Yemek Yerdi?

Monster bilgisayar sahibi kim?

İlhan Yılmaz 1975 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi’nden 1996 yılında mezun oldu. 2000 yılında Fokus Bilgisayar’ı kurdu. Firma ilk yıllarında teknoloji firmalarına toptan bilgisayar malzemeleri satışı yapıyordu.

Monster termal macun değişimi garanti kapsamında mi?

Ürününüze fiziksel bir hasar vermediğiniz sürece, bakımlarını ve uyumlu donanım ilavelerini garanti kapsamı dışında kalmadan kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Ürününüzün ömür boyu sıvı termal macun değişim hizmetini, teknik servis vasıtasıyla ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

KUU laptop hangi ülkenin?

Ltd. Çin merkezlidir ve ürünlerini Çin’de üretmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *