Lc Waikiki Sipariş Ne Zaman Gelir?

Siparişiniz 24 Saatte Adresinize Teslim! Artık lcwaikiki.com’da adresinize en yakın mağazadan online alışveriş yapabilirsiniz.

LCW online hangi kargo ile çalışıyor?

Daha sonra ürünü faturanız ile beraber en yakın Aras Kargo ofisine teslim ederek aşağıda bulunan iade adresimize ücretsiz olarak yollayınız.

LCW kargo ne zaman bedava?

LCW Kaç TL Üzeri Kargo Bedava!

İlk alışverişinizde kargo ücreti ödemeyeceksiniz. Sonraki alışverişlerinizde 250 TL ve üzeri sepet tutarlarınızda kargo bedava olacak. Bu sayede lc waikiki kargo ücreti ödemek zorunda kalmayacaksınız.

LCW Trendyolda neden yok?

LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Trendyol’da neden olmadığına ilişkin meraklı soruların cevaplarını geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada belirtmişti. LC Waikiki’nin patronu Vahap Küçük, “Rekabette avantaj sağlamak için aracıyı devre dışı bıraktık. Kendi pazaryerimizi kuruyoruz.” dedi.

LCW mağazaya teslimat var mı?

Hemen Gel-Al, lcwaikiki.com’da seçtiğiniz mağazanın stoklarından alışverişinizi yapıp, siparişinizi aynı gün seçtiğiniz mağazadan, kargo beklemeden teslim alabildiğiniz pratik bir alışveriş yöntemidir.

LC Waikiki online dan alınan ürün mağazadan iade edilir mi?

Satış fişi / fatura ibrazı ile ürününüzün iadesini 30 gün içerisinde LC Waikiki mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile satın aldığım ürününü nasıl iade edebilirim? Satış fişi ve kredi kartı slip ibrazı ile ürününüzün iadesini 30 gün içerisinde LC Waikiki mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Domates Kabuğu Nasıl Çabuk Soyulur?

Internetten alınan ürün mağazaya iade edilir mi?

Cayma hakkı, tüketicilere satın aldıkları üründen 14 gün içerisindeki hiçbir koşula bağlı kalmadan iade edebilme imkânı sunar. Tüketicinin cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren, satıcı 10 gün içerisinde aldığı toplam bedeli tüketiciye iade etmek durumundadır.

LC Waikiki kampanya kodu nasıl alinir?

LC Waikiki İndirim Kodu Nasıl Alınır?

  1. Kuponly.com’da yer alan “mağazalar” kategorisine tıklayın ve sonrasında lc waikiki mağazasını seçin.
  2. Kampanya ile ilgileniyorsanız “kampanyayı aç” butonuna, indirim kodu ile ilgileniyorsanız “kodu aç” kısmına tıklayın.

LC Waikiki kampanya kodu nasıl alınır?

Sınırlı Sayıda 100 ₺ LCW İndirim Kodu

LC Waikiki online mağazasından yapacağınız 350 ₺ ve üzeri alışverişlere özel sepette 100 ₺ indirim kazanabilirsiniz. LC Waikiki indirim kodu ise “LCWCOM100” şeklindedir.

LCW neden kapattı?

Giyim markası LC Waikiki, tüm Türkiye’deki mağazalarını korona virüsü sebebiyle kapatıyor. Şirketin 489 mağazası bulunuyor. DUVAR – Türkiye’nin en büyük perakende giyim mağazalarında LC Waikiki, korona virüsü sebebiyle tüm mağazalarını geçici olarak kapatma kararı aldı.

LC Waikiki ne zaman acılacak?

LC Waikiki genellikle 09:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İşte tüm detaylar LC Waikiki hafta içi her gün mesaiye saat 09:00’da başlar ve akşam kapanış saati olan 22:00’a kadar aralıksız olarak hizmet vermeye devam eder.

LCW online kapalı mı?

Markaların çoğu online olarak hizmet vermeye devam etse de iki önemli markadan e-ticareti sonlandırma kararı geldi. Ülkemizde her ne kadar sokağa çıkma yasağı gelmemiş, AVM’ler kapatılmamış olsa da her sektörden birçok marka fiziksel mağazalarını kapattı.

LCW mağazadan teslim kalktı mı?

LCW sadece adrese teslim seçeneği var. Önceden mağazadan teslim seçeneğiyle kargo ücretsiz bir şekilde ürünleri alabiliyordum ama artık bu seçeneği kaldırmışlar. Üstelik önceden 75 TL ve üzeri kargo bedavayken şimdi 150 TL ve üzeri yapmışlar.

You might be interested:  Philips Airfryer Patates Kızartması Nasıl Yapılır?

Mağazaya teslimat nedir?

Özellikle mağazaları gezmeye vakit bulamayan çalışanların katılmak durumunda oldukları son dakika davet ya da organizasyonları için çözüm üreten “Mağazadan Teslim” özelliğimiz sayesinde internetten satın aldığınız ürünü en özel servislerimizden de ücretsiz faydalanarak konforla mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Mağazadan teslim al ne demek?

Siparişinizi oluştururken teslimat adresi olarak sizin için uygun bir mağazamızı seçmeniz yeterlidir. Mağazadan Teslim seçeneğini tercih ederek, Sipariş ettiğiniz ürünü, mağazamızda deneyebilir ve onu tamamlayan diğer parçalarla birbirinden şık kombinler yapma fırsatı da bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *