Kitapyurdu Sipariş Nerede?

Siparişlerinize, üye girişi yaptıktan sonra ana sayfamızın en üstünde göreceğiniz ‘Sipariş Takibi » Siparişlerim’ yolunu veya ‘Hesabım » Sipariş Geçmişim’ yolunu izleyerek ulaşabilirsiniz. Bu sayfada siparişlerinizin durumunu görebilir, ilgili siparişi seçerek içerisindeki ürünlerin durumunu detaylı inceleyebilirsiniz.

Kitapyurdu teslim noktası nedir?

Sipariş oluştururken herhangi bir Teslim Noktasını seçtiğinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Nakit ödeme seçeneği bulunan Teslim Noktalarında, siparişinizin ödemesini teslimat esnasında yapabilirsiniz. Siparişinizi, size en yakın Teslim Noktamızdan kendiniz alarak kargo beklemezsiniz.

Kitapyurdu teslim noktası nasıl yapılır?

Teslim Noktasını nasıl tercih edebilirim?

  1. Alışverişinizin ‘Kargo Metodu’ adımında, ‘Kargo’ veya ‘Kapıda Nakit Ödeme’ sekmelerinde dilediğiniz Teslim Noktasını kolayca seçebilirsiniz.
  2. Yalnızca ‘Kargo Adresi’ adımında seçtiğiniz adresin bulunduğu ildeki Teslim Noktalarını görebilirsiniz.

Kitapyurdu kargo ücreti ne kadar?

Şu sıralar kitap satış siteleri arasındaki en iyi kargo fiyatları kitapyurdu’nda. Sitenin kargo ücreti; 40 TL’den sonra 2 TL, 75 TL’den sonra ise ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Kitapyurdu 100 puan kaç TL?

* Puanlı alışverişte eksik puanınız kalırsa, 100 puanı 1,00 TL ödeyip satın alarak da alışverişinizi yapabilirsiniz.

Teslim noktası nedir?

Teslimat noktası, yurt içinde ticari faaliyet sürdüren iş yerleridir. Örneğin bir bakkal, kırtasiye, eczane gibi herhangi bir işletme, ilgili kargo firmalarına internet üzerinden teslimat noktası olmak için başvuru yapıyor.

You might be interested:  Yemek Sepeti Puanları Ne Işe Yarar?

Trendyol teslimat noktası nedir?

Trendyol, başlattığı Teslimat Noktası uygulaması kullanıcıların evde kargolarını beklemek zorunda kalmadan, seçtikleri teslimat noktaları veya teslimat dolaplarından alabilmelerini sağlıyor. Bu teslimat noktaları bakkal, kasap, tuhafiye, büfe, eczane, kırtasiye gibi dükkanlar olabiliyor.

Kitap Yurdu kime ait?

Oluşum fikri Üsküdar’da doğan, internet kitapçılığının bir numarası olan Kitapyurdu sitesinin sahibi Sadi Kizir ile bir röportaj gerçekleştirdik. Doğma ve büyüme Üsküdar’lı olan Sadi Kizir’in kurduğu Kitapyurdu sitesinin merkezi de Üsküdar’da.

Kitap Yurdu sevk edildi ne demek?

Sevk edildi diyorsa kargonuz kitap yurdu tarafından kargoya verildiği anlamına gelmektedir.

Kitap Yurdu nasıl bir site?

Kitapyurdu.com, uzun yıllardır Türkiye e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren ve temel ürün gamı kitaplardan oluşan bir online alışveriş sitesidir. Kitapyurdu özelinde yüzbinlerce farklı kitap, ansiklopedi, edebi roman, dergi ve benzeri mecmualara ulaşmak mümkündür.

Kitap kargo ücreti ne kadar?

Ortalama Kargo Ücretleri – Örnekler

Ürünler Sürat Kargo Yurtiçi Kargo Tüm İller
Pedal, tel, temizlik malzemesi, kitap, dergi vb. 5 desiyi aşmayan. 15,64 TL 19,92 TL
Pedal, tel, temizlik malzemesi, kitap, dergi vb. 6 desiyi aşmayan. 24,25 TL 19,92 TL
Pedal, mikrofon, kitap, nota sehpası vb. 10 desiyi aşmayan. 24,25 TL 28,06 TL

Kitapsepeti kapıda ödeme var mı?

Kitapsepeti.com Kapıda Ödeme Seçeneği Yok.

Kitapseç puan ne işe yarar?

Para Puanı yapacağınız alışverişlerde sepette anında indirim olarak kullanılabilir. Para Puan hiçbir şekilde nakite dönüştürülemez ve başka kampanyalarla birleştirilerek kullanılamaz. Para Puan kodunuz yapacağınız alışveriş tutarı kapsamında geçerlidir.

Fidan kitap puanları nasıl kullanılır?

Topladığınız puanları harcayabilmeniz için siparişinizin tutarı minimum 20 TL olmalıdır. Puanlarınızı harcamak için, sepetinizi görüntülediğiniz sayfanın alt kısmında bulunan ‘Hediye Çeklerim’ başlığının altındaki ‘Puan karşılığı indirim kuponu’ seçeneğini işaretleyip ‘Uygula’ butonuna basmanız yeterlidir.

You might be interested:  Kara Lahana Turşusu Nasıl Yapılıyor?

Kitap Seç güvenli mi?

Popüler yayınevleri, tanınmış yazarlar ve güvenilir kargo şirketleri ile çalışan Kitapsec.com, aynı zamanda uluslararası düzeyde standartlara sahip SSL sertifikası ile güvenli ödeme yöntemleri sunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *