Gittigidiyor Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

Sipariş Takibi Girişi Satış koduna; satın alma sonrası sipariş onay sayfasından, gelen sipariş onay e-posta’sından, cep telefonunuza gönderilen sms’ten, kayıtlı kullanıcılar için ‘Hesabım – Satın Aldıklarım’ sayfasından ulaşılabilir.

GittiGidiyor gönderi kodu nerede?

GittiGidiyor satış kodu, her satış işlemi sonunda ”SC” ile başlayan, sistem tarafından otomatik oluşturulan bir koddur. Bu kod hem sizin hem de alıcının Hesabım sayfasında çıkar. GittiGidiyor satış kodunu kullanarak anlaşmalı kargo firmaları ile ürünlerinizi kolaylıkla gönderebilirsiniz.

GittiGidiyor kargolama nasıl yapılır?

Bir alıcı, sizden birden fazla ürün satın aldığında, tüm ürünleri tek bir pakette gönderirken, kargo görevlisine GittiGidiyor Kargo Kodunu vermeniz yeterlidir. Kargo görevlisi, GGK kodunu sisteme girdiğinde, GittiGidiyor’un sistemine tüm ürünler için kargo bilgileri otomatik olarak tanımlanacaktır.

GittiGidiyor kargo gelmedi ne yapmalıyım?

Kargolanan siparişim adresime ulaşmadı, ne yapmalıyım? Hesabım-Aldıklarım sayfanızda ‘İadeyi Başlat’ linki ile ürüne onay verme sürenizi 72 saat daha uzatabilirsiniz. Ek 72 saat sonunda da kargo elinize ulaşmazsa lütfen GittiGidiyor Müşteri Hizmeti ekibine ulaşın.

GittiGidiyor onay vermezse ne olur?

Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Sıfır Risk ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz GittiGidiyor’un %100 güvencesi altında gerçekleşir.

Bittibitiyor hangi kargo ile çalışıyor?

Pazar sipariş verdim Salı (2.Gün) Teslim aldım.MNG Kargo Teşekkürler. Hızlı kargo, en uygun fiyat.

You might be interested:  Vatan Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

GittiGidiyor kargom nerede sürat?

Kargonuzun nerede olduğunu takip etmek istiyorsanız; Hesabım sayfanızdaki Durum bölümünde, ilgili ürünün yanında çıkan ‘Kargom Nerede?’ linkine tıklayarak kolayca takip edebilirsiniz. Dilerseniz gönderilerinizi internet sayfamızdan www.suratkargo.com.tr ya da mobil uygulamalarımızdan da takip edebilirsiniz.

GittiGidiyor hangi kargo firması?

GittiGidiyor Hangi Kargo Firmalarıyla Çalışıyor? GittiGidiyor, Yurtiçi, Aras, MNG, PTT, UPS ve CEVA Kargo firmalarıyla anlaşmalı fiyatlara sahiptir.

GittiGidiyor sipariş kaç günde gelir?

Satıcı ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde ürünü kargolayacaktır. Mobilya ve beyaz eşya ürünlerinde bu süre en fazla 7 iş günüdür. Satıcı ürün sayfasında yazan süre içerisinde ürünü kagolamazsa GittiGidiyor tarafından satıcıya hatırlatma mesajı gönderilir ve son 24 saatlik süreç başlar.

1 desi kaç lira?

İhtiyacınız olan her şeyi kapsayan avantajlı fiyatlarımızı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

KG/DS Fiyat
1 Desi 11,70 TL
2 Desi 12,89 TL
3 Desi 14,32 TL
4 Desi 15,82 TL

Kargo gelmedi ne yapmalıyım?

Kargom gelmedi diyorsanız; mevzuat gereği, gerekli maddeler kapsamında vatandaşlar, ilgili kargo firması ile iletişime geçtikten sonra hala sorun yaşıyorsa yaşadığı sorunu belirterek; elinizdeki bilgi ve evraklarla ilgili bakanlık olan Ulaştırma Bakanlığına ya da bölge müdürlüklerine şikâyet edebilirsiniz.

GittiGidiyor kapıda ödeme var mı?

GittiGidiyor’da tüm işlemler Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşmektedir. Sıfır Risk® Sistemi’nde kredi kartı, banka kartı veya BKM Express ile yapılan ödemeler önce GittiGidiyor havuz hesabına aktarılmaktadır. Bu nedenle, kapıda ödeme yapma seçeneğimiz bulunmamaktadır.

GittiGidiyor Sıfır Risk Sistemi Nedir?

Sıfır Risk, GittiGidiyor’un 2001 yılında keşfedip geliştirdiği, e-ticareti daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Sıfır Risk sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapabilirsin. Satın aldığın ürünü teslim alıp onayladıktan sonra ödemen satıcıya aktarılır.

GittiGidiyor otomatik onay durdurma nedir?

72 saatlik onay durdurma süresinin sonunda, alıcı ürünü onaylamaz veya iade sürecini başlatmazsa ürüne GittiGidiyor tarafından otomatik onay verilir. Önemli! Onayı durdurulan işlemlerinizi sadece Çözüm Merkezi sayfanızdan takip etmeniz gerekmektedir. 24 saat sonunda işlemi iptal etme hakkı alıcıda olur.

You might be interested:  Domates Biberle Ne Yemek Yapılır?

GittiGidiyor güvenli bir site mi?

İnternet ortamında ödeme yapılacaksa bu hizmeti sağlayan firmaların da güvenliği sağlamaları zorunludur. GittiGidiyor.com’da bu güvenlik en üst düzeyde sağlanmaktadır. Sistemimizde, kısa adı SSL olan Secure Sockets Layer, Türkçe açıklaması ile Güvenli Yuva Katmanı olarak geçen bir güvenlik protokolü kullanılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *