Getirden Nasıl Sipariş Verebilirim?

Getir’den nasıl sipariş verebilirim? Uygulamayı açtıktan sonra teslimat adresinizi seçin ve istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Ardından tercih ettiğiniz ödeme yönetimini seçerek siparişinizi onaylayın. Siparişinizi onayladıktan sonra kuryelerimiz en kısa sürede istediğiniz ürünleri size ulaştıracak.

Getir siparişleri nereden görebilirim?

GETİR SİPARİŞ TAKİP

Getir üzerinden verdiğiniz siparişlerin listesine uygulamanın Profil menüsündeki Siparişlerim düğmesine tıklayarak da ulaşabilirsiniz. Bu listeden en son verdiğiniz siparişin üstüne tıkladığınızda açılan pencerede kuryenin harita konum hareketlerini izleyebilirsiniz.

Getir yemekler nasıl sipariş verilir?

Ürünleri incelerken almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Ürün fiyatları ve detaylarını da inceleyebilirsiniz. Sepete ürün ekleme işlemi bittiğinde siparişinizi onaylayabilirsiniz. Getir’e kart ekleyerek ürün ücretini ödemeniz gerekiyor.

Getir üye nasıl olunur?

Başvuru ve Üyelik

Kullanıcılar, Uygulama’yı indirip, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurup, GSM numarasını onayladıktan sonra, şifresini girerek, işbu Koşullar dâhilinde Uygulama’yı kullanmaya başlayabilir.

Getirde adres nasıl yazılır?

Getir adres ekleme için “Teslimat Adresi Belirleyin” bölümünden siparişinizin ulaşmasını istediğiniz adresi uygulamaya kaydedin. Bu işlemi yaparken telefonunuzun konum özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Kargo takibini nasıl yapabilirim?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kargo şirketlerinin kargoyu yollamanız ardından size verilen kağıtta kargo takip numarası yer almaktadır. Kargo takip numarasını bir yere kaydederek internet üzerinden hangi kargo şirketiyle gönderim yaptıysanız sitesine girerek takibini gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Dünyada Ilk Patates Nerede Yetiştirildi?

Getir neden açılmıyor?

Getir, Türkiye’yi etkisi altına alması beklenen soğuk hava dalgası ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre kuryeler, hava muhalefeti olduğu süre boyunca motorlarla değil, otomobillerle hizmet verecek. Bu nedenle her bölgede aynı şekilde hizmet verememekte.

Getir 20 TL indirim nasıl yapılır?

BKM Express

 1. Kampanyadan sadece Getir’den ilk alışverişini BKM Express ile yapacak kullanıcılar yararlanacaktır.
 2. BKM Express ile ödenen siparişlerde 20 TL indirim uygulanır.
 3. Sipariş üst limiti yoktur.
 4. Kampanya sadece BKM Express ile yapılan ödemelerde geçerlidir.
 5. Banka kartları, kampanyaya dahil değildir.

Yemek sepetinde kapıda ödeme var mı?

Siparişinizin ödemesi sipariş anında internetten Online Kredi Kartı yoluyla ya da siparişi teslim alırken kapıda Nakit, Kredi Kartı, Yemek Kartı gibi yöntemlerle yapılabilir.

Getir kaç TL üzeri?

Webtekno’nun aktardığına göre; Getir’in getirme ücreti 6,99 TL olarak güncellenirken, alt sepet limiti de 30 TL olarak belirlendi. Aynı fiyatlar Avrupa’da minimum paket tutarı için 10 Euro iken, getirme bedeli içinse 1,99 Euro.

Getirçarşı nasıl üye olunur?

16 Nisan tarihi ile başvurular başlarken işletmeler Getir Çarşı ile buluşacak ve üye olmak isteyen işletmeler Getir uygulaması ile ek kazanç sağlayacak. Katılmak isteyen mahalle esnafı Getir uygulaması üzerinden link ile başvuru yapabilecek.

Getir yüzde kaç komisyon alıyor?

GetirYemek olarak restoranlarımıza ve bize en çok değeri katacak şekilde çalışmak için büyük özen gösteriyoruz. Bu kapsamda sizinle olan çalışmamızdaki komisyon oranlarımızı Restoran Getirsin (kendi kuryenizle teslimat) için %10, Getir ® Getirsin (Getir kuryesiyle teslimat) için %33 olarak belirledik.

Getirçarşı komisyon ne kadar?

İşletme olarak üye olduğumuz Getir Çarşı uygulamasında sözleşme dışında komisyon oranı alınıyor. Sözleşmeye göre alınması gereken tutar; dağıtım komisyon oranı %7 ile sipariş komisyon oranı %8 ve dağıtım komisyon oranı 2.5TL olarak belirlenmiştir.

You might be interested:  Kıymalı Lahana Sarması Nasıl Olur?

Adres tarifi nasıl yapılır?

Adres sıralaması mahalle, cadde, sokak, mevki, apartman numarası / daire numarası, İlçe/İl şeklinde olmalıdır.

Aşağıda yer alan sıralamayı sırasıyla uygulayın:

 1. Alıcı adı ve soyadı
 2. Varsa kurum ve şirket adı
 3. Mahalle veya köy ismi.
 4. Cadde ve sokak ismi.
 5. Bina ve daire numarası
 6. İlçe ve il bilgisi.

Getir hangi ilçelerde?

Getir Market Uygulaması Hangi İllerde Hizmet Veriyor?

 • İstanbul.
 • İzmir.
 • Ankara.
 • Bursa.
 • Kocaeli.
 • Muğla.
 • Sakarya.
 • Tekirdağ
 • Getir Çarşı Nedir?

  Getir Çarşı, manav, kasap, fırın, balıkçı, nalbur gibi mahallenin küçük esnaflarından ürünleri tüketicilerle buluşturuyor. Getir, önceleri yalnızca kendi deposundan ürünleri tüketicilere ulaştırırken artık Getir Çarşı uygulamasıyla küçük esnafın yardımına koşuyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *