Fox Yemek Programı Kim Kazandı?

Zuhal Topal’la Sofrada Programı Sevim Hanım ve Derya haftanın birincisi oldu! FOX.

Zuhal Topal Yemekteyiz son bölüm kim kazandı?

Gülderen Hanım 21 puan yarışmacılardan 6 puan ise Zuhal Topal’dan aldı. Bu haftayı birinci olarak tamamlayarak 15 bin TL’yi kazanan yarışmacı Hatice Hanım ve Serdar Bey oldu. İki yarışmacı da 29 puan alarak haftayı birinci olarak tamamladı.

Zuhal Topal Yemekteyiz Yeni bölüm ne zaman?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’da TV8’de!

Zuhal Topal Yemekteyiz de bu hafta kim birinci oldu?

Bu hafta yarışmacılardan ve Zuhal Topal’dan 36 puan alan Maysa Hanım haftanın birincisi seçildi. Rakiplerinden daha fazla puan alarak haftanın birincisi seçilen Maysa Hanım 15 bin TL değerindeki büyük ödülü kazandı.

Zuhal Topal 1 kim oldu?

Yarışmacılardan 31 puan alan Banu Zuhal Topal’dan 8 puan aldı ve 39 puanla haftanın şampiyonu ve 15 bin TL’lik ödülün sahibi oldu.

En hamarat benim kim kazandı?

Ramazan ve Kiraz yarışmadan diskalifiye edildi. Finalde puanlar iptal edildi ve Kadir Ezildi’nin verdiği puanlara göre birinciyi açıkladı. Bu hafta programda ikinci birinci oldu. Bu haftanın birincileri Şule ve Feride oldu.

You might be interested:  Nevşehir Nerede Yemek Yenir?

Yemekteyiz Bedriye kaç puan aldı?

Haftanın finalinde 28 puan alan yarışmacı Bedriye Hanım 15.000 TL ödülün sahibi oldu. Büyük ödüle kavuşan Bedriye Hanım final anında büyük sevinç yaşadı.

Zuhal Topal ne zaman başlıyor 2021?

Tarih ve kanal belli oldu. İşte merak edilenler ZUHAL TOPAL’IN PROGRAMI NE ZAMAN BAŞLIYOR? Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13 Eylül 2021 Pazartesi günü başlayacak.

Tv8 Zuhal Topal ne zaman başlıyor?

Hafta içi her gün ekrana gelecek olan program saat 16:00’da başlayacak.

Zuhal Topal la Yemekteyiz dış ses kim?

ZUHAL TOPAL İLE YEMEKTEYİZ DIŞ SES KİM? Zuhal Topal’la Sofrada programında ve Temizlik Benim İşim programında şu an dış ses olan ve Mikser olarak da tanınan Aydoğan Temel, 1 Ocak 1966’da dünyaya geldi ve 55 yaşındadır.

Zuhal Topal da kim birinci oldu 28 Ocak?

28 Ocak Zuhal Topal’la Yemekteyiz birincisi Deniz Bey oldu.

Kadir ezildi kim birinci oldu?

En Hamarat Benim’de haftanın birincisi ise 15 bin TL para ödülünün sahibi oluyor. Peki 18 Şubat Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim birincisi kim oldu? EN HAMARAT BENİM’DE KİM KAZANDI? 18 Şubat Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim birincisi Şenay Hanım oldu.

Yemekteyiz 25 Şubat Kim Kazandı?

25 Şubat Zuhal Topal’la Yemekteyiz birincisi Bedriye oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *