Çiçek Sepetinden Sipariş Nasıl Iptal Edilir?

Siparişimi nasıl iptal edebilirim? Satıcı tarafından hazırlanmaya başlamayan siparişlerinizi sitemizdeki Siparişlerim sayfasından iptal edebilirsiniz. Ürün kargoya verilmiş ise ürünü teslim almadan geri gönderebilirsiniz. Ürünün kargodan geri dönme süresi tahmini 1 – 3 iş günüdür.

Çiçek Sepeti Sipariş gizleme nasıl yapılır?

İsimsiz gönderim yapmak için satın alma adımlarında yer alan ”Kart Mesajı” bölümünde ”İsimsiz gönder” seçeneğini tıklayarak isimsiz gönderim yapabilirsiniz.

Sipariş nasıl iptal edilir?

Sipariş iptali nasıl yapılır?

  1. Öncelikle ürünü satın aldığınız mağazanın ürün için onay verip vermediğini kontrol edin.
  2. Ürünün henüz onaylanmadığı durumda;
  3. – Üye olarak alışveriş yaptıysanız, Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki İptal Et butonuna tıklayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Kargoya verilen ürün nasıl iptal edilir?

Sipariş ettiğiniz ürün kargoya verilmiş ise siparişi iptal edemezsiniz. Kargoya verilen ürünler için, size ulaştıktan sonra iade süreci uygulanması gerekmektedir.

Hediye Sepeti sipariş iptali nasıl yapılır?

İletişim Bilgilerimiz

  1. Telefon: 0212 540 40 90.
  2. E-posta: [email protected]
  3. Whatsapp: Tıkla, mesaj at: 0530 835 73 73.

Çiçek Sepeti gece teslimat yapıyor mu?

Ciceksepeti.com üzerinden haftanın 7 günü – 24 saat sipariş verebilmektesiniz. Çiçek siparişleriniz aynı gün, hediye ve bonnyfood siparişleriniz, gönderilecek adrese bağlı olarak birkaç gün içerisinde teslim edilebilmektedir.

You might be interested:  Kapuska Lahana Nasıl Doğranır?

Kargoya verilmek üzere hazırlanıyor ne demek?

Sitemize üyelik girişi yaptıktan sonra sol menüde göreceğiniz ‘Sipariş İşlemlerim’ bölümünde listelenen ürünlerde Sipariş Durumu alanında bulunan ‘Kargo Hazırlanıyor’ yazısı, ürünün henüz kargoya verilmediğini, kargoya verileceği günü yada kargo firması tarafından alınması bekleniyor anlamına gelmektedir.

Internetten yapılan alışveriş nasıl iptal edilir?

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde, malın size teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkınız bulunmaktadır. Sipariş verdikten hemen sonra, daha mal teslim edilmeden vazgeçerseniz, teslimi beklemeye gerek yoktur.

Teslim Alinmamis ürün iptali olur mu?

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:

Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir.

Online sipariş nasıl iptal edilir?

Ürünleri veya siparişleri iptal etmek için:

  1. Siparişlerim sayfasına gidin ve iptal etmek istediğiniz siparişi seçin.
  2. Siparişten çıkarmak istediğiniz ürünlerin yanındaki onay kutularını seçin. Siparişin tamamını iptal etmek isterseniz ürünlerin tamamını seçin.
  3. Bittiğinde İşaretli ürünleri iptal et’i seçin.

Kargoyu teslim almazsam ne olur?

Size gönderilen kargoyu teslim almazsanız kargo alıcısına iade olur. Buradan size hiçbir borç çıkmaz, kargo ücreti böyle durumlarda göndericiden tahsil edilir ve gönderi göndericiye teslim edilir.

Kargo kac gun sonra iade edilir?

Alıcıya ulaşamadığımız durumlarda, kargolarınız; teslimat şubesine geliş tarihinden itibaren 3 gün süreyle şubede bekletilmektedir. Alıcının talebi olmadığı takdirde göndericiye kargosu, 3 gün sonunda iade edilmektedir.

Iptal edilen sipariş para iade kaç günde yapılır?

Satıcı, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 14 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve alıcıyı borç altına sokan belgeleri alıcıya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

You might be interested:  Salatalık Fidesi Ne Zaman Ekilir?

Hediye Sepeti iade var mı?

Kişiye özel olarak hazırlanmış ürünlerimizde, tarafımızdan yapılan bir hata ya da kargodan kaynaklı bir hasar var ise değişim ya da iade işlemi yapılabilmektedir. Onun dışında iade ya da değişim imkanı bulunmamaktadır.

Hediye Sepeti kimin?

HediyeSepeti, kurucularımız Ümit Rüstem Zorlu ve İlyas Erişmiş’in 2009 Eylül ayında evin balkonunda başlattığı bir hikâyeye sahiptir.

Hediye Sepeti sitesi güvenilir mi?

| Hediye Sepeti. Hediyesepeti.com’da giriş yaptığınız tüm bilgileriniz bütün ülkeler tarafından kabul görmüş SSL sertifikası ile korunmaktadır. Alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kart bilgileriniz SSL tarafından şifrelenip bankanıza iletilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *