Çiçek Sepetinde Sipariş Iptali Nasıl Yapılır?

Çiçeksepeti sipariş iptali ve iadesi nasıl yapılır?

  1. Hesabınıza giriş yapın ve siparişlerim sayfasına gidin.
  2. Sipariş içerisinde bulunan iade etmek istediğiniz ürünü seçin.
  3. Hemen sağ tarafında bulunan iade et butonuna tıklayarak iade sebebinizi seçin.
  4. Site tarafından sizin için bir iade kodu oluşturulacaktır.

Sipariş nasıl iptal edilir?

Sipariş iptali nasıl yapılır?

  1. Öncelikle ürünü satın aldığınız mağazanın ürün için onay verip vermediğini kontrol edin.
  2. Ürünün henüz onaylanmadığı durumda;
  3. – Üye olarak alışveriş yaptıysanız, Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki İptal Et butonuna tıklayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Çiçek sepetinden aldığım ürünü nasıl iade ed?

‘Siparişlerim’ sayfasından, iade etmek istediğiniz siparişin yanındaki ‘Siparişi İptal Et’ butonuna tıkladıktan sonra iade nedeninizi seçerek talebinizi iletebilirsiniz. Ekranda gösterilen iade kodunu ve kargo firmasını not almalısınız. Oluşan iade kodu 7 gün geçerli olacaktır.

Sipariş iptalinde para iadesi kaç günde yapılıyor?

Siparişinizi iptal ettikten sonra ücret iade tutarı, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. Ücret iadesi toplam tutar olarak yapılır.

You might be interested:  Metropol Yemek Karti Nerede Geçiyor?

Kargoya verilen ürün nasıl iptal edilir?

Sipariş ettiğiniz ürün kargoya verilmiş ise siparişi iptal edemezsiniz. Kargoya verilen ürünler için, size ulaştıktan sonra iade süreci uygulanması gerekmektedir.

Internetten yapılan alışveriş nasıl iptal edilir?

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde, malın size teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkınız bulunmaktadır. Sipariş verdikten hemen sonra, daha mal teslim edilmeden vazgeçerseniz, teslimi beklemeye gerek yoktur.

Teslim Alinmamis ürün iptali olur mu?

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:

Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir.

Çiçek Sepeti iade parası nasıl alınır?

Kart ile verilen siparişlerde iade / iptal işleminizin onaylandığı gün bankanıza geri ödeme yapılır ve kartınıza yapılan iadenin dekontu mail yoluyla size iletilir. Bu dekontu içeren e-mail elinize ulaştıysa bankanıza Çiçeksepeti.com tarafından kesin olarak iade ödemesi yapılmış demektir.

Hediye Sepeti iade nasıl yapılır?

İade ya da değişim hakkında detaylı bilgi alabilmek için 0212 540 40 90 nolu numaradan müşteri destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Çiçek Sepeti sipariş kaydını gizle ne demek?

İsimsiz gönderim yapmak için satın alma adımlarında yer alan ”Kart Mesajı” bölümünde ”İsimsiz gönder” seçeneğini tıklayarak isimsiz gönderim yapabilirsiniz.

Trendyol iptal edilen sipariş para iade kaç günde yapılır?

İptal ettiğiniz bir siparişin ücret iade işlemleri 2 iş günü içerisinde tamamlanır. İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir: o Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. o Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.

You might be interested:  Bütün Domates Derin Dondurucuda Nasıl Saklanır?

Iade sonrası para ne zaman yatar?

İadenin tamamlanmasının ardından kredi kartına para iadesi 1- 8 gün içinde tamamlanır. Ancak iadenin kargolanması, onaylanması ve geri ödeme süresi, toplamda ortalama olarak 15 gün içinde tamamlanabilir.

Iade işlemi hesaba ne zaman yansır?

Fakat iade tutarı banka prosedürüne göre kredi kartına ortalama 7-12 iş günü içerisinde, debit karta ise yaklaşık 30 iş günü içerisinde yansıtılır. Taksitli ödemelerin iadesi banka tarafından karta taksit taksit yansıtılır.

Kargoyu teslim almazsam ne olur?

Size gönderilen kargoyu teslim almazsanız kargo alıcısına iade olur. Buradan size hiçbir borç çıkmaz, kargo ücreti böyle durumlarda göndericiden tahsil edilir ve gönderi göndericiye teslim edilir.

Kredi kartı ile yapılan ödeme nasıl iptal edilir?

Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

  1. Telefon bankacılığı ile müşteri hizmetlerinden iptalini sağlamak.
  2. Banka şubesine giderek iptal dilekçesi vermek.
  3. İnternet bankacılığı üzerinden talimat vermek.

Aras Kargo Ürün iade nasıl yapılır?

İadenizi Aras Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. Kargonuzu gönderdikten sonra, gerekli olması halinde, gönderi kodunu paylaşmanız istenebilir. Lütfen kargo gönderi numarasını saklayınız. Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *