Biobellinda Sipariş Nasıl Verilir?

Sipariş vermek için sitenin üstünde yer alan Sipariş kısmına tıklayıp açılan menüden hangi ürünlerden kaçar adet sipariş vermek istiyorsak ürünlerin altlarına adetleri yazıp son olarak sipariş formunu oluşturuyoruz. önümüze açılan sipariş formunda vermiş olduğumuz siparişler ve tutarlar gözükmekte herhangi bir yanlış

BioBellinda ürünleri nasıl kullanılır?

Biobellinda yağ sökücü, pratik püskürtme aparatıyla kıyafetlere, banyo ve mutfak yüzeylerine direkt olarak kolayca uygulanır. Biobellinda yağ kir temizleyici kullanımı oldukça pratiktir. Kıyafet üzerine uygulandığında, kıyafetleri çamaşır makinesinde sıcak su ile yıkayıp durulamak yeterlidir.

BioBellinda hangi kargo ile çalışıyor?

Siparişlerin “Aras Kargo”,”UPS Kargo”,”MNG Kargo”,Yurtiçi Kargo” ve “PTT Kargo” ile ulaştırılacaktır. Bulunan döneme bağlı olarak kullanılan kargo firmasında değişiklik yapılabilmektedir..

BioBellinda ya nasıl üye olabilirim?

Biobellinda Üyelik Sistemi hakkında bilgi

Biobellinda üyeliği tamamen ücretsizdir, Yukarıdaki Biobellinda ücretsiz üyelik kayıt formunu doldurarak üyeliğinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Üyelik başvuru formunu doldurduğunuzda temsilcilerimiz sizi arayarak ücretsiz üyeliğinizi yapacaklardır.

BioBellinda Nasıl Para Kazanılır?

  1. Bağımsız girişimcinin BioBellinda’dan indirimli fiyatla satın aldığı ürünleri, nihai tüketiciye gerçek fiyatı üzerinden satarak elde edeceği %35 oranında perakende satış geliri.
  2. Bağımsız girişimcinin, grubuyla birlikte ortaya koymuş olduğu Grup Performansından elde edeceği %5-%24 arası grup performans prim kazancı.
You might be interested:  Bebeklere Patates Püresi Nasıl Yapılır?

BioBellinda genel temizlik ürünü nasıl kullanılır?

Kullanımı Rahat Temizleme Ürünü

Konsantre yapısı sayesinde, 4 litre su içerisine yarım kapağı geçmeyecek kadar ürün ekledikten 10 dakika sonra, temizlik yapmaya başlayabilirsiniz. Püskürtme aparatı kullanarak da farklı yüzeylerin temizlenmesinde üründen pratik bir biçimde yararlanabilirsiniz.

BioBellinda fırın ve Yanmiş yağ temizleyici nasıl kullanılır?

Ürünün tüm bileşenlerinin karışması için kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Temizlemek istediğiniz yüzeye yeterli miktarda ürün döktükten sonra yaklaşık yarım saat bekleyin. Bu süre zarfında jel haline dönüşen yağ tabakasını, sıcak su ile ıslattığınız bir sünger ya da bez ile silin.

BioBellinda kapıda ödeme var mı?

Ödeme işlemini kredi kartı, kapıda ödeme veya havale/eft seçeneği ile gerçekleştirebilirsin. Kredi kartıyla yapacağın alışverişlerde güvenliğin için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerini girdiğin her sayfada tarayıcının altında bir anahtar vardır.

BioBellinda markası nedir?

BioBellinda, 2005 yılında BioBellinda Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Pazarlama A.Ş. bünyesinde doğayla dost olarak üretilen; temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri, tekstil ürünleri ve püskürtme aparatları markasıdır.

BioBellinda ürün iptali nasıl yapılır?

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim? Web sitemizden satın almış olduğun ürünleri, ambalajı açılmamış şekilde teslim tarihinden itibaren on dört(14) gün içinde iade edebilirsin. Not: Ürünler fatura veya sevk irsaliyeleri ile birlikte, orijinal ambalajında ve zarar görmemiş şekilde iade edilmelidir.

BioBellinda üye olunca ne olur?

BioBellinda’da vakit Hızlı, güvenli, kaliteli Büyüyerek Kazanmanın Vakti. %3 den % 24 ‘e kadar tüm menajerlerimize Ücretsiz üyelik hakkı. Yapılan tüm yeni üyelerin ilk siparişinden % 7 Büyüme primi. Pasif üyelerinizden aldığınız her siparişe %2 – % 3 Gelişim primi.

BioBellinda Yakut ne kadar kazanıyor?

7 YAKUT PUANI = 3000 PD. TOPLAM BRÜT PUAN = 3600 PD. Yukarıdaki tabloya göre en az yıllık kazancınız 172.800 TL’dir.

You might be interested:  Buzluktan Çıkan Dolmalık Biber Nasıl Pişirilir?

BioBellinda aday üyelik nedir?

Aday Üyeye üye numarası ve şifresi gönderilerek bireysel şubeye giriş yetkisi verilir. Aday Üye internet şubesi aracılığı ile sistemimizi tanıma fırsatı bulur, bireysel şubesinden üyelik seçeneklerinden birini tercih ederek ilk siparişini verir ve Asil Üye olur.

BioBellinda ürünleri doğal mı?

Temizlik ürünlerine bitkisel denilmesi doğru bir bilgi değildir. ( biz temizlik ürünlerine bitkisel ürün demiyoruz.) Biobellinda ürünleri İnsana ve doğaya karşı zararı en aza indirgenerek hazırlanmış formüllerden üretilen ürünlerdir.

BioBellinda ürünleri helal mi?

TSE’den yapılan açıklamaya göre, enstitü 2014 yılında başlatılan helal kozmetik belgelendirme hizmetleri kapsamında, ilk belgeyi BioBellinda Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Pazarlama AŞ’ye verdi. Firma helal kozmetik belgesini, ağız bakım ürünlerinden çocuk ve yetişkinler için diş macunları kapsamında aldı.

BioBellinda Gold üyelik nedir?

BioBellinda ‘da Gold Üyelik Paketi Nedir? Minimum 21 puan değerinde sipariş verilerek Gold üyelik gerçekleştirilmiş olur. Gold üyelik, siparişinin karşılığında hediye yoktur. Ancak gold üyelikle başlayan üyelerimiz için özel içerikli materyal paketimiz siparişiyle birlikte gönderilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *