Bershka Sipariş Aktarmada Ne Demek?

Aktarmada: Ürünün kargolanacağı adrese gitmek üzere depomuzdan çıktığında. Mağazada: Eğer teslimat seçeniğiniz buysa mağazaya girdiği andan itibaren. Kargo aşamasında: Kargonuzun kurye tarafından alınmasını beklediği aşama.

Bershka hangi kargo ile çalışır?

Satın alınan ürünler, Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık Anonim Şirketi (“Aras”) kargo şirketi aracılığıyla ücretsiz olarak iade edilebilir.

Bershka kargo takibi nasıl yapılır?

Sipariş durumunu görmek için giriş yapmalı veya misafir olarak alışveriş yaptığınız adrese gelen teyit emailinden erişmelisiniz.

  1. Hesabım.
  2. Siparişlerim.
  3. İadeler.
  4. Kartlarım.

Kısmen gönderildi ne demek?

Siparişinizdeki ürünlerin tamamının değil sadece hazır olan ürünlerin gönderilmesi ‘Kısmi Teslimat’ işlemidir. Bu durumda dilerseniz hazır olan ürünlerin hemen gönderilmesini, kalan ürünlerin tedarik edildikten sonra gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Koton kapıda ödeme var mı?

Sitemizden alışveriş yaparken kredi kartı ve anlaşmalı bankalara ait ATM/Debit kartı yada Kapıda Ödeme aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

Bershka kaç mağazası var?

Şu anda, 18 yıllık geçmişe sahip mağaza zincirinin, grubun tamamında toplam gelirin %9’unu temsil eden eden satışlarıyla 70’ten fazla pazarda 1000’den fazla mağazası bulunmaktadır.

Bershka hangi magazada var?

Bershka AVM Mağazaları

Akasya Acıbadem Avm 2. Kat 0216 510 68 20
Buyaka Avm -1. Kat 0216 290 77 60
Capacity Avm 1. Kat 0212 560 75 65
Cevahir İstanbul Avm /Shopping Mall 4. Kat 0212 380 05 21
Emaar Avm /Shopping Mall 3. Kat 0216 504 58 43
You might be interested:  Buzluga Kabak Nasil Koyulur?

Zara hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Satın alınan ürünler Ünsped Paket Servisi San. ve Ticaret A.Ş (“UPS”) kargo şirketi aracılığıyla ücretsiz olarak iade edilebilir.

Kısmi teslimat ne demek?

Kısmi teslimat; siparişin içinde yer alan ürünlerden bir ya da birkaçının teslim edilemediğini ifade eder.

Ürün tedarik süresi ne demek?

Tedarik aşaması, sipariş verildikten sonra ürünün temin edilme süresidir. Bu süre, sipariş edilen ürünün temin edildiği aşamayı gösterir.

Tedarik ediliyor ne anlama geliyor?

Tedarik etmek, üretim sürecinden geçen bir ürünün sağlanması anlamına gelir. Arapça kökenli olan tedarik sözcüğü, ‘tadaruk’ kökünden gelmektedir ve bu kök ‘araştırıp bulma, derinlemesine inceleme’ anlamlarına gelir. Bu kapsamda tedarik kelimesi ‘sağlama, elde etme’ anlamlarında kullanılır.

Mağazaya teslimat nedir?

Özellikle mağazaları gezmeye vakit bulamayan çalışanların katılmak durumunda oldukları son dakika davet ya da organizasyonları için çözüm üreten “Mağazadan Teslim” özelliğimiz sayesinde internetten satın aldığınız ürünü en özel servislerimizden de ücretsiz faydalanarak konforla mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Bershka hangi ülkeye ait?

Bershka (İspanyolca telaffuz: ) İspanya merkezli hazır giyim ve aksesuar markası. Inditex bünyesinde 1998 yılı Nisan ayında hedef kitlesi gençler olarak hayata geçti.

D&R kaç günde gelir?

“Standart Teslimat” seçeneğinde sipariş tarihinden sonra 1 – 5 iş günü içerisinde, “Hızlı Teslimat” seçeneğinde sipariş tarihinden 2 iş günü sonra, “Aynı Gün Teslimat” seçeneğinde, siparişinizi verdiğiniz gün için belirtilen saatleri arasında teslim edilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *